Kamil Stoch
Instagram.com/kamilstochofficial
Autor Piotr Mika - 28 Lipca 2020

Żona Kamila Stocha zdradziła, co robi z mężem. Polski skoczek jest prawdziwym szczęściarzem (FOTO)

Kamil Stoch podobnie jak większość kolegów z kadry spędza wakacje w Polsce. Wraz ze swoją zwiedza piękne zakątki naszego kraju, a dowiedzieć się o tym możemy z ich mediów społecznościowych. Niedawno Ewa Bilan-Stoch opublikowała kolejne zdjęcie, na których pokazuje jak wraz ze swoim mężem spędzają wolny czas.

Kamil Stoch oprócz tego, że jest wybitnym skoczkiem narciarskim, to nie może narzekać na powodzenie w życiu prywatnym. Obecnie, wraz ze swoją piękną żoną, Ewą Bilan-Stoch, polski zawodnik cieszy się urokami podróży po Polsce, korzystając z urlopu przed kolejnym sezonem w skokach narciarskich.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje wielokrotnie nagradzana dziennikarka TVP. Polskę obiegła tragiczna wiadomość
  2. Lidl szarżuje z promocjami. Kiełbasa po złotówce, ćwiartki z kurczaka za niecałe 3 zł
  3. Polski rząd podjął decyzję. Ważna informacja dla osób jadących za granicę
Radosław Majdan znalazł się w dramatycznej sytuacji. Druzgocące wiadomości wyszły na jawRadosław Majdan znalazł się w dramatycznej sytuacji. Druzgocące wiadomości wyszły na jawCzytaj dalej

Kamil Stoch ładuje baterie przed kolejnymi wyzwaniami

Reprezentant polski w skokach narciarskich to jedna z największych gwiazd tej dyscypliny ostatnich lat. Nikt jednak nie jest maszyną, a w sporcie odpoczynek jest równie ważny co trening. Po dwóch zgrupowaniach kadry polscy skoczkowie dostali urlop i większość z nich spędza go w Polsce.

Kamil Stoch i Dawid Kubacki zdecydowali się nawet w pewien czas spędzić razem, oczywiście w towarzystwie swoich małżonek. Polscy skoczkowie wybrali się na spływ rzeką Krytunią, aby powiedziwiać uroki mazurskiej przyrody. Później jednak państwo Stoch wybrali się, aby poznać również nieco historii ludzi mieszkających wcześniej na tych terenach.

Justyna Żyła szczęśliwa w ramionach tajemniczego mężczyzny. Zapomniała już o byłym mężu i publikuje wymowne zdjęcia (FOTO)Justyna Żyła szczęśliwa w ramionach tajemniczego mężczyzny. Zapomniała już o byłym mężu i publikuje wymowne zdjęcia (FOTO)Czytaj dalej

Wiejskie klimaty bliskie Kamilowi Stochowi

Wraz ze swoją żoną polski skoczek publikował niedawno zdjęcia z Olsztynka, gdzie odwiedzili Muzeum Budownictwa Ludowego. Pozując na tle wiejskiego domku Kamil Stoch stwierdził, że mógłby nawet w takim zamieszkać. Teraz kolejną fotografią pochwaliła się Ewa Bilan-Stoch, na którym znów pozuje z mężem w malowniczej scenerii. Chcąc podkreślić miłość jaka połączyła tą parę, żona Kamila Stocha oznaczyła wieloma hasztagami, m.in. "wszystko czego potrzebujesz, to miłość" czy "potęga miłości".

Kamil Stoch

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili: Ogromna akcja w kraju, wielu zatrzymanych. Chodzi o wysoko postawione osoby
  2. Na grzyby lepiej na piechotę, inaczej możliwa grzywna. Zażądają zapłaty nawet 500 zł
  3. Gromada gwiazd przestaje istnieć. "Trafiliśmy na sam koniec jej życia"
  4. Szokujące doniesienia z Hiszpanii. Leo Messi wściekły na Barcelonę, może odejść z Hiszpanii
  5. Awantura po awansie Widzewa. Kibice Łodzian wygwizdali, wyklinali i poniżyli swoich piłkarzy, potrzebna była interwencja policji
  6. Władysław Kozakiewicz przez lata ukrywał wielki rodzinny dramat. Jego ojciec krzywdził go i matkę w najgorszy sposób
  7. Zdjęcia - Polonez powróci na polskie drogi. Wygląda obłędnie. Jeden szczegół zaskakuje

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News