Kibice piłka ręczna
Biblioteka Canva
Autor Piotr Mika - 1 Września 2020

Oficjalnie: polska liga pokaże wszystkie mecze sezonu w internecie. Kibice są zachwyceni

Kibice będą z pewnością niezwykle zadowoleni z informacji jakie podały władze polskiej ligi. Oprócz meczów w otwartej telewizji wszystkie spotkania ligowe będzie można obejrzeć w internecie po wykupieniu odpowiedniego abonamentu. Cena dostępu nie będzie jednak wygórowana, co fani powinni szczególnie docenić.

Kibice piłki ręcznej w końcu będą mogli bez przeszkód cieszyć się meczami PGNiG Superligi zarówno mężczyzn jak i kobiet. Oprócz dwóch spotkań pokazywanych na antenach TVP, fani "szczypiorniaka" będą mogli wykupić również dostęp do wszystkich spotkań rozegranych w ramach zarówno męskich, jak i żeńskich rozgrywek.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Władze Wuhan biją na alarm. Sytuacja z początku pandemii się powtarza
  2. Nie żyje polski mistrz świata. Był absolutną legendą swojej dyscypliny
  3. Wprowadzają sankcje na kraje bałtyckie. Czarny scenariusz się spełnia
Była rywalka Agnieszki Radwańskiej walczy ze śmiertelną chorobą. W szpitalu rozgrywa najważniejszy mecz życiaByła rywalka Agnieszki Radwańskiej walczy ze śmiertelną chorobą. W szpitalu rozgrywa najważniejszy mecz życiaCzytaj dalej

Kibice są zachwyceni, cała liga w internecie

Władze polskiej ligi szukały sposobu, aby poszerzyć swoją ofertę transmitowania spotkań drużyn występujących w PGNiG Superlidze i teraz w końcu znaleźli satysfakcjonujące rozwiązanie. Teraz wszystkie spotkania będzie można obejrzeć na platformach zobacz.tv oraz emocje.tv.

- By uzupełnić naszą ofertę transmisji z meczów, do TOP spotkań pokazywanych na antenie TVP Sport, szukaliśmy rozwiązania, które pozwoli kibicom na śledzenie wszystkich pozostałych meczów rozgrywek w ramach atrakcyjnego standardu i przy niewielkich dla nich kosztach. Jestem przekonany, że dostęp subskrypcyjny, gdzie w przeliczeniu średnia cena dostępu do jednego meczu to ok. 2-3 zł, jest niezwykle atrakcyjną propozycją - ocenia Piotr Należyty.

Wiceprezes ds. marketingu PGNiG Superligi ma nadzieję, że kibice docenią starania władz ligowych - Mocno liczymy na duże zainteresowanie kibiców tym projektem - pozwoli ono nam go rozwijać, a w przypadku osiągnięcia nadwyżek finansowych, wspomagać finansowo kluby.

Arkadiusz Milik przyjechał na zgrupowanie luksusowym autem. Ten potwór waży 2,5 tony, cena zwala z nógArkadiusz Milik przyjechał na zgrupowanie luksusowym autem. Ten potwór waży 2,5 tony, cena zwala z nógCzytaj dalej

Wysoka jakość za stosunkowo niską cenę

Władze Superligi przygotowały ofertę, w której miesięczny dostęp do wszystkich transmisji kosztować będzie 24 zł, jednak osoby które rozpoczną subskrypcję do końca września tego roku, za miesięczny dostęp do meczów sezonu 2020/2021 zapłacą tylko 19,90 zł.

Mecze mają być realizowane w jakości HD, z użyciem dwóch kamer, a wszystko ma zostać uatrakcyjnione systemem powtórek, oprawą graficzną oraz komentarzem. Platforma emocje.tv obsługuje również urządzenia mobilne, więce nie będzie problemu z oglądaniem meczów np. na smartfonach. Zapis spotkań będzie natomiast dostępny już ok. 10 minut po zakończeniu meczu w rozbudowanej bibliotece VOD.

Źródło: WP SportoweFakty

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Już nie dziura, a krater. Na wypłaty rent i emerytur zabraknie nawet 100 miliardów złotych
  2. We wrześniu czeka nas niezwykła pełnia Księżyca. Wiemy, kiedy ją obserwować
  3. Justyna Żyła pokazała, jak spędza czas z dziećmi. Co na to Piotr? (FOTO)
  4. Nie żyje polski mistrz świata. Był absolutną legendą swojej dyscypliny
  5. Arkadiusz Milik przyjechał na zgrupowanie luksusowym autem. Ten potwór waży 2,5 tony, cena zwala z nóg
  6. Jeremy Clarkson, legendarny prowadzący Top Gear, pobity i oblany moczem w trakcie wakacji

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News