Kibice pomogli dzieciom
YouTube
Autor Piotr Bernaciak - 17 Września 2019

Kibice wsparli chore dzieci. Wspaniała akcja na trybunach w trakcie meczu

Kibice doprowadzają do wielu różnych akcji. Niektóre cieszą się poparciem, inne wzbudzają negatywne komentarze. Zachowanie Holendrów zasługuje na pochwałę. Wsparli oni chore dzieci.

Kibice często wywołują wielkie emocje, zarówno na trybunach, jak i poza nimi. Sympatycy regularnie doprowadzają do różnych akcji, które czasami wywołują skandale i wielkie poruszenie, a czasami cieszą się poparciem mediów. Zorganizowane działanie sympatyków wywołało tym razem wielkie poruszenie, bo zdecydowali się oni na wsparcie chorych dzieci.

Sympatycy z Holandii w trakcie jednego ze spotkań zorganizowali po raz kolejny akcję, dzięki której najmłodsi przedstawiciele trybun na meczach piłkarskich mogli poczuć wsparcie w trudnych chwilach. Takie działanie spotkało się z wielkim poparciem ze strony władz klubu, a także sympatyków piłki nożnej na całym świecie. Takie akcje powinny być organizowane częściej.

Robert Lewandowski blisko wielkiego wyczynu. Polak pnie się w klasyfikacjiRobert Lewandowski blisko wielkiego wyczynu. Polak pnie się w klasyfikacjiCzytaj dalej

Kibice pomogli dzieciom na meczu

Sympatycy ADO Den Haag wybrali się na mecz wyjazdowy do Rotterdamu. Ich ukochana drużyła miała tam rozegrać spotkanie z Feyenoordem, jednym z najsilniejszych ligowych rywali. Okazuje się, że ligowe starcie dwóch rywali nie zawsze musi być powodem do używania wulgaryzmów i głośnego wyrażania swojej wrogości. Kibice ADO zaprezentowali zupełnie inną postawę.

Sympatycy klubu z Hagi zdawali sobie sprawę z tego, że pod nimi znajdował się sektor, na którym przebywały dzieci wraz ze swoimi opiekunami. Kibice w pewnym momencie zaczęli obrzucać trybunę... pluszakami. Wiedzieli, że dzieci zajmujące te miejsca przyszły na mecz w ramach wycieczki z domu dziecka lub ze szpitala. W związku z tym sympatycy postanowili okazać swoje wsparcie, obdarowując najmłodszych zabawkami.

Akcja spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem, podobnie jak w poprzednich latach. Możemy być pewni, że będzie kontynuowana również w poprzednich latach.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News