kibice
instagram.com/wielkakrokiew
Autor Mateusz Wysokiński - 25 Stycznia 2020

Kibice zaplanowali niesamowitą akcję. Wszystko dla polskich skoczków

Kibice polskich skoczków przygotowali niesamowitą niespodziankę. W trakcie jutrzejszego konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich kibice przygotowali niesamowitą niespodziankę dla polskich sportowców. Jeśli kibicom uda się spełnić swój cel, będziemy świadkami prawdziwie wzruszających scen. To zapamięta każdy miłośnik sportu w Polsce.

Kibice skoków narciarskich w tym sezonie mają dużo okazji do uśmiechu. Postawa polskich skoczków w trakcie konkursu Pucharu Świata jest fenomenalna, a miłośnicy talentu Dawida Kubackiego i Kamila Stocha przeżywają niesamowite chwile. W podziękowaniu za dobrą formę sportowców, kibice reprezentacji Polski w skokach przygotowali niesamowitą niespodziankę, którą będziemy mogli zaobserwować już w trakcie jutrzejszego konkursu indywidualnego. Taki gest przejdzie na zawsze do historii polskiego sportu.

Ile zarabia Dawid Kubacki? Ogromne pieniądze, stawki są wysokieIle zarabia Dawid Kubacki? Ogromne pieniądze, stawki są wysokieCzytaj dalej

Kibice uczczą niesamowity sezon polskich skoczków. Piękny gest przejdzie do historii

Z okazji jutrzejszego konkursu indywidualnego skoczkowie będą mogli zobaczyć, jaką niespodziankę przygotują im kibice reprezentacji. Skoki Dawida Kubackiego i Kamila Stocha będą okraszone próbą pobicia rekordu Polski w największej świecącej flagi naszego kraju. Widzowie oglądający zmagania sportowców będą mogli zauważyć, jak cała skocznia w Zakopanem pokryje się w biało-czerwonych barwach.

-W piątek i sobotę przeprowadzimy próby, a w niedzielę podejmiemy się wyjątkowego wyzwania - ustanowienia rekordu Polski największej świecącej flagi Polski - czytamy na Facebooku Crowd Supporters.

Aby wziąć udział w historycznym wydarzeniu, należy znaleźć się w trakcie jutrzejszego konkursu w Zakopanem na trybunach Wielkiej Krokwi. Wtedy też trzeba przygotować swój telefon komórkowy i wyświetlić barwy.

Czy próba pobicia rekordu się uda?

Realizacja rekordu Polski w największej świecącej flagi naszego kraju jest możliwa do realizacji. Według doniesień płynących z Zakopanego niedzielny konkurs skoków narciarskich oglądany będzie przez publiczność liczącą 22 tysiące ludzi. Jeśli każdy ze zgromadzonych zdecyduje się na wyświetlenie barw na ekranie swojego telefonu, wtedy rekord zostanie pobity.

Trzeba przyznać, że inicjatywa polskich kibiców jest bardzo wzruszająca i może służyć jako motywacja dla Dawida Kubackiego i Kamila Stocha w oddawaniu jak najdalszych lotów w trakcie niedzielnego konkursu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znamy skład reprezentacji Polski na jutrzejszy konkurs drużynowy. Kibice nie kryją swojej złości
  2. Tata Krzysztofa Piątka zabrał głos w sprawie transferu syna. Padła bardzo ważna deklaracja
  3. Dwaj Polacy na podium w Zakopanem. Perfekcyjny skok Dawida Kubackiego, fenomenalny Kamil Stoch
  4. Dawid Kubacki zdeklasował resztę skoczków w kwalifikacjach, kibice w Zakopanem złapali się za głowy
  5. Gwiazdor Milanu nie zagra w najbliższym meczu. Wszystko przez nadchodzący transfer
  6. Smutne doniesienia o zdrowiu uwielbianego skoczka narciarskiego. Walczy z groźną chorobą, nie chce zmarnować ani chwili

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News