Kibice
Twitter @ziomek9mc
Autor Mateusz Dziubiński - 25 Lipca 2020

Kibice sterroryzowali autostradę w Polsce. Dantejska przemoc, policja mogła zrobić tylko jedno (WIDEO)

Kibice dali o sobie znać po raz kolejny niestety nie za sprawą fantastycznego dopingu, a popisu totalnego bandytyzmu. W sieci pojawiło się nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak grupy zamaskowanych kiboli toczą brutalną walkę. Do tych szokujących wydarzeń doszło na autostradzie A4. Policja po otrzymaniu zgłoszenia podjęła natychmiastowe działania. 

Kibice, a właściwie kibice ponownie pokazali się z najgorszej strony. Doszło do brutalnego starcia między zamaskowanymi bandytami na autostradzie A4. Wideo ze starcia pojawiło się w sieci, a funkcjonariusze policji podjęli natychmiastowe działania.

Wielka tragedia obiegła media. Nie żyje Aleksander Iwanicki, poszedł na grzyby, a policja dokonała tragicznego odkryciaWielka tragedia obiegła media. Nie żyje Aleksander Iwanicki, poszedł na grzyby, a policja dokonała tragicznego odkryciaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Musieli pilnie przerwać pogrzeb, z trumny dochodziły przeraźliwe dźwięki. Kiedy ją otworzyli, zamarli
  2. Wielu nie wie, a urzędnik przemilczy. Niektórzy emeryci mogą dostać nawet 2080 zł do emerytury
  3. Pilnie szukają 800 osób, które były na wschodzie Polski. Grozi im poważne niebezpieczeństwo


Kibice urządzili sobie wielką bijatykę na autostradzie

Do szokujących scen doszło w sobotę na autostradzie A4 w okolicy Brzeska. W biały dzień starli się ze sobą zamaskowani pseudokibice, którzy zorganizowali tzw. ustawkę. W sieci pojawiło się nagranie bandyckiej bijatyki, a jego autorem jest piłkarz V-ligowej drużyny Sokół Maszkienice Patryk Tomczyk, który przejeżdżał akurat przeciwnym pasem ruchu.

- Skierowane zostały patrole policyjne z Krakowa. Kiedy dotarły na miejsce, nikogo tam nie było. Osoby biorące udział w zdarzeniu zdążyły się ulotnić. Musiało to trwać bardzo krótko. Sprawdzono cały rejon, nadal będziemy tropić po trasie - powiedział starszy sierżant Mateusz Drwal z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie tuż po tym, jak funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie i udali się na miejsce walki.

Pilne informacje w sprawie reprezentacji Polski. Ich rywale odmówili spotkania, nie chcą przylatywać do naszego krajuPilne informacje w sprawie reprezentacji Polski. Ich rywale odmówili spotkania, nie chcą przylatywać do naszego krajuCzytaj dalej


Policja prosi o pomoc w ustaleniu uczestników bijatyki

- Patrole nie zdążyły dojechać na miejsce. Taka jest specyfika autostrady, że trzeba pokonać jakiś odcinek, żeby dojechać do konkretnego miejsca. Niczego nowego nie udało się ustalić. Sprawę będziemy jednak prowadzić, liczymy na to, że będą zgłaszać się inni świadkowie z nagraniami z tego zdarzenia - zaapelował w kolejnej wypowiedzi dla WP SportoweFakty st. sierż. Mateusz Drwal.

Policjanci są podobno w posiadaniu numerów rejestracyjnych pojazdów należących do kiboli. Mówi się, że w szokującej bójce brali udział pseudokibice kilku drużyn z tego regionu, a mianowicie Stali Stalowa Wola, Karpat Krosno, Stali Rzeszów, Resovii Rzeszów i JKS Jarosław.

Źródło: WP SportoweFakty

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ząb wypadł dziennikarce na antenie. Wszystko emitowano na żywo, widzowie nie mogą uwierzyć
  2. Bill Gates obala teorie spiskowe na swój temat. Stanowcza odpowiedź miliardera
  3. Niesamowite nagranie. Osa zamienia karalucha w zombie
  4. Była żona zrujnuje Piotra Żyłę? Eksperci apelują do popularnego skoczka
  5. Arkadiusz Milik jednak przejdzie do giganta? Pojawiła się wielka szansa dla Polaka
  6. Żona Radosława Majdana zadziwia. Jej żart oburzył tysiące Polaków, wyśmiewa się z bardzo ciężko chorych? (FOTO)
  7. Zabierają prawa jazdy na potęgę. W wakacje możesz je stracić nie tylko za prędkość

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News