Kibice
Zestadionu.pl
Autor Bartosz Goluch - 30 Września 2020

Kibice wrócą na mecze reprezentacji Polski. Wiemy, ilu fanów będzie mogło zasiąść na trybunach

Kibice ponownie zagoszczą na meczach reprezentacji Polski! UEFA ma niebawem wydać rekomendację ws. powrotu fanów futbolu na europejskie stadiony. Wszystko wskazuje na to, że trybuny gdańskiego Stadionu Energa na najbliższych meczach kadry nie będą puste.

Obostrzenia związane z pandemią koronawirusa sprawiły, że piłkarski świat na długie miesiące się zatrzymał. Potem stopniowo świat futbolu wracał do normalności, jednak bez obecności kibiców. Okazuje się, że niebawem długi okres oczekiwania kibiców reprezentacji Polski dobiegnie końca, a ich udział w meczach będzie stopniowo zwiększany.

Polskie media podały sensacyjną, nieoficjalną informację. Robert Lewandowski wybrany najlepszym na świecie, pękamy z dumyPolskie media podały sensacyjną, nieoficjalną informację. Robert Lewandowski wybrany najlepszym na świecie, pękamy z dumyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media podały sensacyjną informację. Robert Lewandowski wybrany najlepszym na świecie, pękamy z dumy
  2. Resort wydał nowe obostrzenia. Maseczki już nie tylko w komunikacji miejskiej
  3. Nowy gwiazdor Liverpoolu zarażony koronawirusem. Ogromny pech, czeka go dłuższa przerwa

Kibice reprezentacji Polski wrócą na stadion

Jak podaje portal meczyki.pl, istnieje duża szansa, że najbliższe mecze Biało-Czerwonych w Lidze Narodów odbędą się z udziałem kibiców. Jeszcze tym tygodniu władze europejskiego futbolu mają wydać rekomendację o możliwości pojawienia się kibiców na trybunach, ale ostateczną decyzje będą podejmowane na lokalnym szczeblu, według wytycznych rządowych.

Według informacji Tomasza Włodarczyka, UEFA ma zasugerować, że podczas spotkań reprezentacji będzie można wypełnić stadiony w 25 procentach. Wyjątkiem będą kraje, w których restrykcje nie pozwalają na udział fanów w widowiskach sportowych.

Justyna Żyła pokazała pełne uczucia zdjęcie z nowym chłopakiem. Piotr pęknie z zazdrości? (FOTO)Justyna Żyła pokazała pełne uczucia zdjęcie z nowym chłopakiem. Piotr pęknie z zazdrości? (FOTO)Czytaj dalej

UEFA ma dać zielone światło

W Polsce wytyczne rządu zezwalają na wypełnienie stadionów w wysokości 25 proc. maksymalnej pojemności obiektu. Na Stadion Narodowy w normalnych warunkach może wejść maksymalnie 58 580 widzów, więc wszystko wskazuje na to, że liczba sprzedanych biletów na kolejne mecze kadry będzie oscylować wokół 14 tys.

Najbliższe spotkania reprezentacji odbędą się jednak na Stadionie Energa. W Gdańsku kadra zagra z Finlandią (7.10) i Włochami (11.10), natomiast we Wrocławiu z Bośnią i Hercegowiną (14.10). Jeśli UEFA oficjalnie potwierdzi medialne doniesienia, na Stadion Energa zostanie wpuszczonych nieco ponad dziesięć tysięcy fanów, a Stadion Wrocław ok. jedenaście tysięcy.

Źródło: meczyki.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fotoradar zrobił mu zdjęcie w idealnym momencie. Dostanie mandat za korzystanie z telefonu?
  2. Lidl wycofuje wadliwy produkt. Ma go wielu Polaków, może wybuchnąć
  3. Polacy żegnają się z Ligą Europejską. Nie zagrają w tym roku w europejskich pucharach, Kristianstad okazało się zbyt mocne
  4. Adam Małysz pokazał się z żoną. To niewiarygodne, jak się zmieniła, aż trudno rozpoznać (FOTO)
  5. Nowe obostrzenia wpłyną na życie kibiców piłkarskich. Nie będą mogli oglądać meczów do końca
  6. Urodziła dziecko w wieku 66 lat. Jak matka z córką wyglądają po 15 latach?

OBŁĘDNIE SMACZNE I PROSTE KOTLECIKI Z KURCZAKA - PYCHA

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News