Kobieta
Facebook Rebecca Dumitrescu Prodan
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 4 Czerwca 2020

Niespodziewana sytuacja w słynnej lidze. Klub poprowadzi piękna 21-latka, taką prezes chciałby mieć każdy (FOTO)

Kobieta na stanowisku właściciela klubu piłkarskiego wciąż wzbudza zdziwienie, jednak jest to zjawisko coraz powszechniejsze w świecie futbolu. Panie również wykazują wielki entuzjazm do rozgrywek na zielonej murawie i chcą zainwestować swoje pieniądze i czas w rozwój drużyn. W Rumunii właścicielką znanego klubu została właśnie niespełna 21-letnia Rebecca Dumitrescu Prodan. 

Kobieta w świecie piłki nożnej zawsze wzbudza wielkie zainteresowanie. Panie oczywiście mają swoje rozgrywki, ale też zajmują się sędziowaniem, czy inwestowaniem w drużyny. Właśnie tak uczyniła nowa właścicielka rumuńskiego FC Hermannstadt. Zaledwie 21-letnia Rebecca Dumitrescu Prodan do tej pory pracowała jako modelka.

Wielkie wyróżnienie dla polskiej legendy. Został wybrany jednym z najlepszych graczy w historii klubu LaLigaWielkie wyróżnienie dla polskiej legendy. Został wybrany jednym z najlepszych graczy w historii klubu LaLigaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Mateusz Borek podpisał kontrakt z TVP. Stacja zapowiada wielki show
  2. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie


Kobieta słynna z kariery modelki przejęła znany klub

Kilka dni temu informowaliśmy, że może dojść do niecodziennej sytuacji w rumuńskiej ekstraklasie. Zainteresowana przejęciem występującego w tych rozgrywkach klubu FC Hermannstadt była Anamaria Prodan, znana agentka piłkarska, która reprezentowała w przeszłości interesy między innymi Polaka Łukasza Szukały. Informacje te znalazły oficjalne potwierdzenie.

Rumuński klub został przejęty przez rodzinę Reghecampf. Laurentiu Reghecampf to małżonek Anamarii Prodan i były piłkarz między innymi Energie Cottbus. Nowi właściciele mają zainwestować w klub spore środki finansowe i wspomóc jego rozwój sportowy. Mówi się, że klub znajduje się w długach sięgających kilkuset tysięcy euro.

Anna Lewandowska nagle pojawiła się w telewizji. Zdradziła swoje domowe sekrety przed tysiącami widzówAnna Lewandowska nagle pojawiła się w telewizji. Zdradziła swoje domowe sekrety przed tysiącami widzówCzytaj dalej


21-letnia Rebecca Dumitrescu Prodan została właścicielką FC Hermenstadt

Mimo iż przejęcie zespołu ze strefy spadkowej rumuńskiej ekstraklasy było pomysłem Anamarii Prodan, formalnie właścicielką klubu ma zostać jej córka, 21-letnia Rebecca Dumitrescu Prodan, która do tej pory oddawała się jedynie karierze modelki. Taką informację podał dziennikarz Emanuel Roşu z Bukaresztu. Wbrew wcześniejszym plotkom Anamaria Prodan, która podobnie jak córka ma za sobą karierę modelki, nie porzuci pracy w roli agentki piłkarskiej, z której słynie w ojczyźnie. Liga rumuńska ma wznowić rozgrywki już 13 czerwca.

Kobieta

Kobieta

Źródło: Transfery.info

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejna wielka zmiana już w czwartek. Dotyczy tysięcy Polaków
  2. 6-latka wpadła do stawu. Trwa akcja reanimacyjna
  3. Kamil Stoch wściekły na polskich kibiców. To niewiarygodne, co mu zrobili
  4. Nie żyje legenda polskiego sportu. Medalista olimpijski był kochany przez kibiców
  5. Polska zorganizuje mistrzostwa świata? Śmiała deklaracja związku
  6. Coraz więcej Polaków dostaje dziwnego SMS-a. Lepiej na niego uważaj, jest od oszustów

DOMOWY CHLEB Z CHRUPIĄCĄ SKÓRKĄ. W ŚRODKU MIĘKKI JAK AKSAMIT [PRZEPIS]

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News