Koronawirus
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Autor Mateusz Dziubiński - 3 Listopada 2020

Dramatyczne wyznanie reprezentanta Polski. "Koronawirus mnie zniszczył"

Koronawirus nie oszczędza niestety nawet sportowców, którzy słyną przecież z żelaznego zdrowia. Kolejny znany polski sportowiec zdecydował się na szczere wyznanie dotyczące COVID-19. Reprezentant Polski przyznał, że wirus z chińskiego Wuhan “zniszczył go”. Zawodnik już niedługo jednak pojawi się ponownie na boisku.

Koronawirus zmusił znany polski klub do wstrzymania treningów zawodników na ponad dwa tygodnie. Sportowcy nie mogli normalnie trenować i rozgrywać kolejnych spotkań z powodu epidemii COVID-19, która wybuchła w drużynie. Znany reprezentant Polski opowiedział o walce z chorobą.

Marcin Najman uderza w znanych dziennikarzy. Mateusz Borek nie wytrzymał, posypały się wulgaryzmyMarcin Najman uderza w znanych dziennikarzy. Mateusz Borek nie wytrzymał, posypały się wulgaryzmyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Jakub Błaszczykowski pławi się w luksusach. Na dom wydał miliony, można się w nim zgubić
  2. Będą dzwonić od 9:00 do 20:30. Telefon trzeba odebrać, wiemy o co chodzi, bardzo ważne
  3. Mecz reprezentacji Polski odwołany. Stało się, podjęto ostateczną decyzję, fani zdruzgotani


Koronawirus “zniszczył” reprezentanta Polski

Pandemia koronawirusa nadal rozprzestrzenia się po Polsce i krzyżuje plany organizatorów niemal wszystkich rozgrywek sportowych. Z powodu licznych zachorowań wśród zawodników klubów siatkarskiej PlusLigi, konieczne było przekładanie wielu spotkań.

Dramatycznie sytuacja wyglądała m.in. w zespole Aluronu CMC Warty Zawiercie. Siatkarze tego klubu przez ponad dwa tygodnie byli wyłączeni z regularnego treningu i rywalizacji z powodu COVID-19, który dopadł większość z nich. Na szczęście sytuacja zaczyna się poprawiać.

Już w poniedziałek zawodnicy z Zawiercia mają rozegrać kolejny mecz ligowy. Ich przeciwnikiem będzie Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. O przygotowaniach do meczu opowiedział znany reprezentant Polski i zawodnik Aluronu Grzegorz Bociek.

Grzegorz Bociek podobnie jak kilku jego kolegów zmagał się z infekcją wywołaną koronawirusem. Siatkarz przyznał, że czas izolacji nie był dla niego łatwy. Teraz jednak cieszy się na powrót do gry.

- Spędziliśmy dużo czasu w domach. Treningi w domu nie były takie jak w hali. Dużo osób nie mogło trenować, bo jednak koronawirus ich zniszczył, tak samo jak mnie. Zacząłem trenować tak naprawdę od czwartku, to tylko parę dni i zaraz mecz, więc ten poziom na pewno nie będzie taki, jaki był podczas meczu z Radomiem - powiedział.

- Chcemy zagrać jak najlepiej, ciężko trenowaliśmy przez krótki okres. Jednak wiemy, że przez pięć dni nie da się zbudować czegoś, nad czym pracowaliśmy od początku sezonu.- dodał Bociek.

Koszmarny wypadek młodej polskiej siatkarki. Odniosła poważne obrażenia, potrzebna jest pilna pomocKoszmarny wypadek młodej polskiej siatkarki. Odniosła poważne obrażenia, potrzebna jest pilna pomocCzytaj dalej


Bociek ubolewa nad brakiem kibiców na meczach

Zawodnik odniósł się także do braku obecności kibiców na trybunach. Jak wiadomo. fani w całej Polsce ponownie nie mogą uczestniczyć w imprezach sportowych. Zdaniem reprezentanta Polski jest to wielka strata dla sportu.

- Bardzo brakuje nam siatkówki i czy byłby to inny przeciwnik, czy to ZAKSA… Ważne, żeby grać. Wszyscy chcą oglądać siatkówkę. Myślę, że będzie to totalnie inny mecz, bo bez kibiców. - mówi atakujący klubu z Zawiercia.

Publiczność robi naprawdę świetną atmosferę, gra się o wiele lepiej, czuć wsparcie i „power”. Ten mecz będzie bez takiej atmosfery, jaka powinna być. Będziemy chcieliśmy pokazać się jak najlepiej. Mimo tego, że krótko trenowaliśmy, damy z siebie sto procent - zakończył Grzegorz Bociek.

Źródło: polsatsport.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromna rewolucja w Poczcie Polskiej. Zmiany dotrą do wielu miast. Koniec z długimi kolejkami?
  2. Olaf Lubaszenko przeszedł metamorfozę. Nie przypomina już siebie, fani są zachwyceni i porównują go do Eltona Johna
  3. Tysiące Polaków w żałobie. Nie żyje prawdziwa ikona polskiego sportu, porażająca wiadomość
  4. TVP Sport przekazało kibicom wspaniałe informacje. Już jutro pokażą mecz, na który czekają tysiące Polaków
  5. Gdy dowiedzieliśmy się, kim był dziadek Agnieszki Radwańskiej, oniemieliśmy. Chodzi o legendę polskiego sportu
  6. Senior wyprzedzał na zakręcie. Został zmiażdżony przez dwie ciężarówki. Przerażający wypadek - Wideo
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News