koronawirus
zestadionu.pl
Autor Piotr Mika - 8 Października 2020

Legenda reprezentacji Polski zarażona COVID-19. Wiemy, w jakim jest stanie

Koronawirus w ostatnim czasie daje o sobie znać coraz bardziej, a chorych osób przybywa w Polsce bardzo szybko. Mimo wielu wprowadzenia wielu zasad bezpieczeństwa, w polskich klubach wciąż dochodzi do kolejnych zakażeń. Teraz okazało się, że były reprezentant Polski i trener jednego z klubów również został zakażony.

Koronawirus znów zaczyna dawać się we znaki wszelkich rozgrywkom w Polsce. Wiele spotkań w dyscyplinach drużynowych jest przenoszonych ze względu na zarażenia SARS-CoV-2 wśród zawodników. Nie inaczej jest w siatkówce, a jednym z pierwszych zespołów, jaki mocno odczuł skutki pandemii, jest siatkarski Trefl Gdańsk. Właśnie wyszło na jaw, że trener tego klubu również jest chory na COVID-19.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Z ostatniej chwili. Legenda piłki nożnej walczy o życie w szpitalu, świat futbolu wstrzymał oddech
  2. Chodził po Wadowicach przebrany za Jana Pawła II. Ludzie klękali i modlili się
  3. Śmiertelna choroba Tomasza Smokowskiego. Widzowie nie mieli pojęcia, komentator właśnie się przyznał
To jej zadedykował hat-tricka Kamil Grosicki. Żona piłkarza bryluje na Instagramie, te zdjęcia rozgrzeją każdego (FOTO)To jej zadedykował hat-tricka Kamil Grosicki. Żona piłkarza bryluje na Instagramie, te zdjęcia rozgrzeją każdego (FOTO)Czytaj dalej

Koronawirus wykryty u legendy polskiej reprezentacji

Jak poinformowała oficjalna strona Trefla pierwszy trener drużyny z Gdańska, Michał Winiarski, został zarażony SARS-CoV-2. 37-latek poczuł się źle już w niedzielę po południu, skarżąc się na silny ból głowy, dreszcze oraz osłabienie organizmu. Od tego momentu Winiarski przebywał w samoizolacji, jednak gdy we wtorek stracił węch oraz smak, postanowiono przeprowadzić test na obecność wirusa.

W środę przyszły wyniki i okazało się, że trener Trefla Gdańsk jest chory na COVID-19. W ramach profilaktyki zawodnicy oraz członkowie sztabu, którzy nie przechodzili przez zarażenie koronawirusem w okresie przygotowawczym, od początku tygodnia pozostają w samoizolacji (Trzech siatkarzy oraz dwóch członków sztabu). Najprawdopodobniej przejądą oni testy na obecność SARS-CoV-2 do końca tygodnia.

Jerzy Brzęczek triumfuje po zwycięstwie nad Finlandią. Selekcjoner pochwalił zwłaszcza jednego piłkarzaJerzy Brzęczek triumfuje po zwycięstwie nad Finlandią. Selekcjoner pochwalił zwłaszcza jednego piłkarzaCzytaj dalej

Kolejne mecze przełożone

Koronawirus w Treflu Gdańsk najmocniej uderzył w okresie przygotowawczym. Wtedy łącznie chorowało 12 zawodników pierwszej drużyny oraz trzech członków sztabu szkoleniowego. Jako że mają oni chorobę za sobą mogą oni normalnie brać udział w zajęciach, jednak mają obserwować swój stan zdrowia.

Gdańska drużyna na 10 października miała zaplanowany mecz PlusLigi, jednak ten musiał zostać przełożony. O ile Trefl najpewniej mógłby przystąpić do rywalizacji, to wciąż na kwarantannie przebywają zawodnicy VERVY Warszawa ORLEN Paliwa, z którą miał się zmierzyć zespół prowadzony przez Michała Winiarskiego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nietypowy wypadek w Rudzie Śląskiej. Kto ponosi winę? - Wideo
  2. Znamy prognozę na nadchodzącą zimę. Gigantyczny wpływ globalnego ocieplenia, wszystko już jasne
  3. Wielkie wzmocnienie rywali grupowych Lecha. Były gwiazdor Arsenalu blisko legendarnego klubu
  4. Znamy skład reprezentacji Polski na mecz z Finlandią. Wielkie niespodzianki Jerzego Brzęczka
  5. Robert Lewandowski ma dość, natychmiast idzie do sądu. W tle gigantyczna afera i potężne pieniądze
  6. Po latach próbował odnaleźć swojego biologicznego ojca. Kiedy odkrył prawdę o rodzinie, nie mógł ukryć wzruszenia

SURÓWKA Z OGÓRKÓW, KTÓRA STRĄCI Z PODIUM MIZERIĘ<

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News