koronawirus
zestadionu.pl
Autor Mateusz Wysokiński - 10 Kwietnia 2020

Smutna wiadomość z samego ranka. Największa legenda Liverpoolu ma koronawirusa. Oficjalny komunikat

Koronawirus z Wuhan sieje wielkie spustoszenie w Europie, a media sportowe codziennie informują o nowych przypadkach zgonów i chorób wśród byłych sportowców. Piątkowym wieczorem media z Anglii podały najsmutniejszą z możliwych informacji. Żywa legenda Celtiku Glasgow i Liverpoolu zachorowała na wirusa. Klub z Anfield podał oficjalny komunikat.

Koronawirus od kilku miesięcy sieje spustoszenie w Europie. Nikt nie wie jeszcze, kiedy epidemia choroby ustanie, a media codziennie informują o coraz większej ilości zachorowań i zgonów. Okazuje się, że choroba z Wuhan dotknęła jedną z największych legend Liverpoolu. Klub opublikował specjalne oświadczenie w tej sprawie, a jego treść zaniepokoiła praktycznie wszystkich kibiców "The Reds".

Polska siatkarka w żałobie. Polska siatkarka w żałobie. "Dzisiaj tracimy jednego z członków rodziny"Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Legia Warszawa już jutro rozegra mecz. Fantastyczna i jednocześnie zaskakująca wiadomość
  2. Pandemia wirusa ma wiele skutków ubocznych. Jednym z nich są koszmary senne nawiedzające coraz więcej osób

Koronawirus. Legenda Liverpoolu zakaziła się chorobą

Osobą, która zakaziła się chorobą COVID-19 jest wybitny piłkarz i trener Kenny Dalglish. Szkot, który był jedną z najważniejszych postaci Liverpoolu w przełomie lat 70. i 80., a także podnosił z klubem trzy razy Puchar Mistrzów został hospitalizowany w związku z infekcją, której się nabawił. Okazało się, że legendarny zawodnik jest osobą zarażoną, o czym poinformowali przedstawiciele angielskiego klubu w swoich mediach społecznościowych.

- Sir Kenny został przyjęty do szpitala 8 kwietnia na leczenie infekcji wymagającej dożylnych antybiotyków. Zgodnie z obecnymi procedurami był następnie badany na obecność COVID-19, chociaż wcześniej nie wykazywał żadnych objawów choroby. Nieoczekiwanie wynik testu był pozytywny, ale sam zawodnik pozostaje bezobjawowy - poinformował Liverpool FC.

Mistrz świata w piłkę nożną chory na koronawirusa. Grał przeciwko Polakom, informacja z ostatniej chwiliMistrz świata w piłkę nożną chory na koronawirusa. Grał przeciwko Polakom, informacja z ostatniej chwiliCzytaj dalej

Wiemy, jak czuje się Dalglish

Legendarny gracz Celtiku i Liverpoolu czuje się dobrze, a choroba ma u niego przebieg całkowicie bezobjawowy. Z racji na wiek piłkarz przebywa jednak w szpitalu i apeluje do kibiców, aby dostosowywali się do zaleceń rządowych, a także dziękuje lekarzom za udzieloną mu opiekę.

- Chciałby on skorzystać z okazji, aby podziękować genialnemu personelowi narodowej służby zdrowia, którego odwaga, oddanie i poświęcenie powinny być w centrum uwagi narodu w tym niezwykłym czasie. - informuje Liverpool w oświadczeniu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zamykają europejską stolicę. W ostatnim momencie uciekło z niej kilkadziesiąt tysięcy ludzi
  2. Czy po 20 kwietnia wejdziemy na cmentarze? Jest odpowiedź ministerstwa w tej sprawie
  3. Oficjalnie: trener Zielińskiego zabrał głos ws. transferu. Nie pozostawił żadnych wątpliwości
  4. Najpiękniejsza gwiazda sportu podała publicznie swój numer telefonu. Fani są zachwyceni
  5. Leo Messi zabrał głos w sprawie transferu. Zadziwiająca deklaracja piłkarza Barcelony
  6. Biedronka wprowadza wielką promocję w konkretnych godzinach. Lepiej zajmij miejsce w kolejce

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News