Koronawirus
MARCIN GADOMSKI/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 16 Września 2020

Zdumiewająca teoria reprezentanta Polski na temat koronawirusa. Uważa się za eksperta

Koronawirus od wielu miesięcy pustoszy naszą planetę, a właśnie mamy do czynienia z zapowiadaną przez ekspertów drugą falą zachorowań. Codziennie na całym świecie pojawiają się setki tysięcy nowych przypadków zachorowań. Znany reprezentant Polski postanowił podzielić się z internautami swoją teorią na temat COVID-19. Patrząc na wpis popularnego piłkarza, trudno jest nie złapać się za głowę. 

Koronawirus nie daje za wygraną i codziennie atakuje setki tysięcy osób na całym świecie. Na temat pandemii “ciekawą” teorię wysnuł znany reprezentant Polski. Piłkarz uważa się najwyraźniej za eksperta w dziedzinie epidemiologii, gdyż pełnym przekonaniem tłumaczył internautom zależności dotyczące COVID-19.

Poruszające słowa córki Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej. Tak zapamiętała zmarłą mamęPoruszające słowa córki Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej. Tak zapamiętała zmarłą mamęCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje legendarny polski olimpijczyk. Był autorem spektakularnego rekordu
  2. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku


Koronawirus w dalszym ciągu szaleje na świecie

Od marca świat jest sparaliżowany przez pandemią koronawirusa, która wydaje się nie mieć końca. Właśnie doświadczamy zapowiadanej przez ekspertów już jakiś czas temu drugiej fali zachorowań na COVID-19. Codziennie w Polsce, Europie, jak i na całym świecie pojawiają się tysiące nowych przypadków zachorowań, jednak jeden region radzi sobie z pandemią lepiej niż pozostałe.

Mowa o Afryce. Na tym kontynencie największe problemy z zabójczym wirusem z chińskiego Wuhan ma Republika Południowej Afryki, gdzie do tej pory odnotowano aż 651. tysięcy przypadków zachorowań na koronawirusa. Pozostałe państwa cierpią z powodu pandemii znacznie mniej i wiele osób zastanawia się, czym jest to spowodowane. Swoją teorię na ten temat ma znany reprezentant Polski.

Była dziewczyna Wojciecha Szczęsnego ma nowego partnera. Bramkarz Juve ma czego żałować? (FOTO)Była dziewczyna Wojciecha Szczęsnego ma nowego partnera. Bramkarz Juve ma czego żałować? (FOTO)Czytaj dalej


COVID-19 omija Afrykę. Reprezentant Polski wie, dlaczego

Kamil Grabara, młodzieżowy reprezentant “Biało-Czerwonych” włączył się do dyskusji, która rozgorzała na Twitterze w związku z sytuacją w Afryce. Pojawia się wiele teorii na temat tego, dlaczego Afryka radzi sobie lepiej z koronawirusem. Spekuluje się o wpływie pogody na wirusa, ale także, że po prostu wykonuje się tam mniej testów. Kamil Grabara jest jednak innego zdania i wygłosił swoją opinię niczym najznamienitszy ekspert.

- Przy mniejszym bądź większym zainteresowaniu się tematem, wiedziałbyś że mieszkańcy Afryki, mają w mniejszym bądź większym stopniu wykształcone przeciwciała i nie są aż tak podatni na coronavirusy? - napisał 21-latek.

Źródło: "Super Express"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Podwyższenie emerytury nie tylko dla emerytów z 1953 r.? Zyskać mogłaby jeszcze większa grupa seniorów
  2. Niemieckiego U-Boota zatopił kaloryfer czy morski potwór? Nieprawdopodobna relacja kapitana
  3. Piłkarz Legii spowodował wypadek samochodowy. Najgorsze nastąpiło dopiero po kolizji
  4. Oficjalnie: reprezentant Polski zmienił klub. Zagra w Anglii u boku prawdziwej legendy
  5. Robert Lewandowski zabrał głos ws. Złotej Piłki. Mówi o końcu kariery
  6. ZUS łączy siły dla polskich dzieci. Mało kto wie co takiego robi instytucja

ORZEŹWIAJĄCA LEMONIADA ARBUZOWA. PYCHA!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News