koronawirus
instagram.com/mariobalotelli
Autor Mateusz Wysokiński - 24 Lutego 2020

Napastnik reprezentacji Włoch krytykuje władze. "To jest jak wojna. Zamknijcie granice, dworce, lotniska"

Koronawirus staje się coraz większym zagrożeniem dla Włoch. Choroba doprowadziła do 230 zakażeń i 7 śmierci. Ten stan rzeczy wywołuje panikę na całym Półwyspie Apenińskim. Głos w sprawie choroby zabrał jeden z piłkarzy reprezentacji Italii, który zaapelował do rządu o wzmocnienie ochrony mieszkańców Włoch.

Koronawirus jest obecnie jednym z największych zagrożeń na świecie. Choroba, która przywędrowała do Europy z Chin zaczyna mieć coraz to większą ilość nosicieli, a jej skutki stają się opłakane. Włochy, które są jednym z najbardziej zainfekowanych krajów potwierdziły dzisiaj 7. ofiarę śmiertelną. W Italii panuje prawdziwa histeria, której poddał się jeden z graczy reprezentacji Włoch. Napastnik wystosował bardzo emocjonujący apel do władz Włoch.

Skręciła kolano i sama je sobie nastawiła. Dzielna piłkarka wróciła do gry (WIDEO)Skręciła kolano i sama je sobie nastawiła. Dzielna piłkarka wróciła do gry (WIDEO)Czytaj dalej

Koronawirus atakuje Włochy. Napastnik apeluje do władz Włoch

Piłkarzem, który zdecydował się na mocne słowa w kierunku włoskiego rządu jest Mario Balotelli. Napastnik, który broni obecnie barw Brescii zdecydował się na mocny komentarz w sprawie zachorowań w jego ojczyźnie. Zdaniem piłkarza, rząd nie dba o swoich mieszkańców tak, jak powinien, a środki bezpieczeństwa, które mają pomóc, są niewystarczające.

- - To jest jak wojna. Bardzo poważna sytuacja. Zamknijcie dworce, lotniska, porty i granice do momentu znalezienia lekarstwa. Zrobicie to dopiero wtedy, gdy wszyscy będziemy zarażeni? - pyta włoski napastnik.

Nie żyje polski mistrz olimpijski. Fani poruszeni, wyjątkowo przykre wiadomościNie żyje polski mistrz olimpijski. Fani poruszeni, wyjątkowo przykre wiadomościCzytaj dalej

Mecze we Włoszech są odwoływane

Sytuacja związana z rozwojem koronawirusa we Włoszech jest naprawdę niepokojąca, a na zachorowaniach cierpi także świat sportu. W trakcie tego weekendu władze ligi odwołały trzy mecze ligowe, a następne spotkania mogą się odbyć bez udziału publiczności.

- Rząd pracuje nad pilnymi środkami w celu zdecydowanego stawienia czoła przypadkami zarażenia koronawirusem.Środki te obejmują również świat sportu w celu zapobiegania zagrożeniom i lepszego dbania o zdrowie osób biorących udział w wydarzeniach i zawodach. - mówi włoski minister sportu Vincenzo Spadafora.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wprowadzono dodatkowe kontrole na polskich lotniskach. Ważna wiadomość dla turystów
  2. Niepokojąca wizja Jackowskiego. Przepowiada pożar w Warszawie
  3. Tomasz Hajto skompromitowany na oczach tysięcy widzów. Ekspert ośmieszył go w programie na żywo w Polsacie
  4. Stefan Kraft oszukiwał w trakcie konkursu Pucharu Świata? Media publikują kontrowersyjne nagranie (WIDEO)
  5. Szalona radość reprezentacji Polski po wielkim zwycięstwie. Z dumy aż rośnie serce (WIDEO)
  6. Kiwi jest najzdrowszym owocem świata. Zjesz 1 dziennie i zauważysz 9 piorunujących zmian w organizmie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News