Koronawirus
Zestadionu.pl
Autor Mateusz Dziubiński - 26 Listopada 2020

Dramat gwiazdy reprezentacji Polski. To stało się na oczach kibiców, musiał interweniować lekarz

Koronawirus nadal nie daje o sobie zapomnieć w świecie sportu. Doszło do bardzo niepokojącej sytuacji z udziałem znanego reprezentanta Polski. Zawodnik nagle poczuł się źle podczas ligowego meczu i nie był w stanie dokończyć gry. Szybko została mu udzielona pomoc i musiał zejść z boiska.

Koronawirus sprawił, że znany reprezentant Polski nie mógł dokończyć swojego występu w meczu ligowym. Zawodnik niedawno pokonał wirusa z chińskiego Wuhan, ale ten zostawił ślad w jego organizmie. Szybko została mu udzielona pomoc medyczna.

Są wyniki sekcji zwłok Diego Maradony. Znamy przyczynę śmierci legendySą wyniki sekcji zwłok Diego Maradony. Znamy przyczynę śmierci legendyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Adam Małysz mieszka w prawdziwym pałacu. Dom za miliony złotych, pławi się w luksusach
  2. Kąpał się, kiedy przyszedł do niego SMS. Żona zobaczyła wiadomość od kochanki, odpisała jej w mistrzowski sposób
  3. Dziś podano wstrząsającą wiadomość. Zmarła uwielbiana Polka, była gwiazdą świata sportu


Koronawirus sprawił, że reprezentant Polski nie dokończył meczu

Bardzo niepokojąca sytuacja miała miejsce w ostatnim meczu siatkarskiej PlusLigi. W meczu PGE Skry Bełchatów z VERVĄ Warszawa Orlen Grzegorz Łomacz musiał opuścić boisko po jednej z akcji. Zawodnik nagle poczuł się źle.

Reprezentant Polski w czwartym secie nagle kucnął i sprawiał wrażenie wyraźnie zamroczonego. Wszystkich ten widok bardzo zaniepokoił. Natychmiast do zawodnika podbiegli członkowie sztabu medycznego.

Okazało się, że Łomacz nie jest w stanie kontynuować gry i musi opuścić boisko. Jego miejsce zajął rezerwowy Mihajlo Mitić. Dolegliwość, która nagle dopadła reprezentanta Polski, mogła mieć związek z koronawirusem.

Grzegorz Łomacz niedawno przeszedł infekcję COVID-19. Choć siatkarz nie uskarżał się na żadne objawy, może się okazać, że wirus zostawił ślad w jego organizmie. Tak podejrzewa trener PGE Skry Bełchatów.

- Dlatego jeśli ktoś żartuje z tej całej sytuacji związanej z koronawirusem, to miał najlepszy dowód, że tak nie jest - powiedział Michał Gogol po meczu z VERVĄ Warszawa.

Robert Lewandowski zrównał się z legendą Ligi Mistrzów. Niebotyczny wyczyn PolakaRobert Lewandowski zrównał się z legendą Ligi Mistrzów. Niebotyczny wyczyn PolakaCzytaj dalej


Grzegorz Łomacz poczuł się źle w trakcie meczu

Na razie jednak nie wiadomo, co dokładnie sprawiło, że Grzegorz Łomacz nagle poczuł się źle. Na szczęście po meczu reprezentant Polski czuł się już zdecydowanie lepiej. Zostanie on jednak dokładnie przebadany.

- Wszyscy jeszcze czujemy skutki tej choroby. Trenujemy teraz bardzo krótko. Siatkarze po dłuższych zajęciach, niż godzina i 40 minut, są wycieńczeni. Mają też problem ze złapaniem oddechu po bardziej intensywnych ćwiczeniach. Sytuacja jest bardzo trudna. Potrzebujemy czasu, żeby się odbudować fizycznie, a tego czasu nie mamy. Czeka nas mecz za meczem - powiedział Michał Gogol.

Mecz pomiędzy VERVĄ Warszawa Orlen a PGE Skrą Bełchatów zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3:1. Klub ze stolicy zajmuje obecnie piąte miejsce w tabeli, Bełchatowianie natomiast plasują się na dziewiątym miejscu. Liderem pozostaje Grupa Azoty Zaksa Kędzierzyn-Koźle.

Źródło: WP SportoweFakty

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Ogromne zmiany w Apple. Aktualizacja iPhone'a nie dla każdego
  2. Małżeństwo Szkudlarków z Kalisza ma 9 synów. W rodzinie doszło ostatnio do historycznego wydarzenia
  3. Jan Tomaszewski opowiedział o swoim spotkaniu z Diego Maradoną. "To było po prostu niemożliwe"
  4. Nagłe zmiany w Pucharze Świata w skokach. Ulubieniec fanów zachorował, podjęto decyzję o zmianie
  5. Adam Małysz mieszka w prawdziwym pałacu. Dom za miliony złotych, pławi się w luksusach
  6. Kierowca BMW wylądował na dachu. Zabrał tablice rejestracyjne i uciekł
  7. Pokłócili się o miedzę, chwycił za siekierę. Do akcji wkroczyła policja

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News