Koronawirus
Facebook Grzegorz Krychowiak
Autor Mateusz Dziubiński - 28 Maja 2020

COVID-19 szaleje w klubie Polaków. Kolejna fala zachorowań

Koronawirus nie zwalnia tempa i rozprzestrzenia się również wśród piłkarzy. Pojawiły się kolejne przypadki zachorowań w klubie, w którym występuje dwójka reprezentantów Polski. Lokomotiw Moskwa poinformował o wykryciu COVID-19 aż u czterech kolejnych zawodników. Napastnik moskiewskiej drużyny Jefferson Farfan był wcześniej pierwszym piłkarzem ligi, który doznał infekcji. 

Koronawirus wciąż paraliżuje świat piłki nożnej. Poza rozgrywkami Bundesligi na razie żadna z czołowych lig nie wznowiła rywalizacji. Sytuacja fatalnie wygląda w rosji, gdzie ponowny start sezonu jest zaplanowany na 21 czerwca. Aż czterech piłkarzy właśnie zaraziło się COVID-19.

Polski gwiazdor roztrzaskał auto warte ponad milion złotych. Znamy szczegóły wypadkuPolski gwiazdor roztrzaskał auto warte ponad milion złotych. Znamy szczegóły wypadkuCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje trzykrotny mistrz olimpijski. Legenda przegrała z długą i ciężką chorobą
  2. Wideo-Dantejskie sceny na skrzyżowaniu. 18-latek bez uprawnień spowodował tragiczny karambol


Koronawirus wśród zawodników Lokomotiwu Moskwa rozprzestrzenia się

Prawdziwa epidemia koronawirusa wybuchła właśnie w klubie dwójki reprezentantów Polski Grzegorza Krychowiaka i Macieja Rybusa. Lokomotiw Moskwa poinformował o wykryciu infekcji u aż czterech piłkarzy. Wcześniej obecność wirusa stwierdzono jedynie u Peruwiańskiego napastnika Jeffersona Farfana. Teraz zarazili się także rosyjscy gracze, bramkarz Anton Koczenkow, pomocnicy Dmitrij Barinow i Roman Tugariew oraz napastnik Timur Sulejmanow.

- Niestety po testach okazało się, że czterej piłkarze naszego zespołu są zakażeni koronawirusem. Przechodzą chorobę bezobjawowo, czują się dobrze, przebywają w domu na kwarantannie. Życzymy im szybkiego powrotu do zdrowia i czekamy na nich.- poinformował w specjalnym komunikacie opublikowanym w czwartek Lokomotiw Moskwa.

Policjanci bestialsko zamordowali mężczyznę. Marcin Gortat domaga się sprawiedliwościPolicjanci bestialsko zamordowali mężczyznę. Marcin Gortat domaga się sprawiedliwościCzytaj dalej


Krychowiak i Rybus są zdrowi i wrócili do treningów

Polscy piłakrze na szczęście są zdrowi i wznowili już treningi grupowe razem z resztą zdrowych piłkarzy. W czwartek odbyła się pierwsza seria ćwiczeń w ośrodku klubowym Borowka. Grzegorz Krychowiak zdążył podzielić się ze swoimi fanami zdjęciem z zajęć. Opublikował fotografię na profilu w serwisie Instagram. Ponowny start ligi rosyjskiej jest aktualnie zaplanowany na 21 czerwca. Lokomotiw zajmuje drugie miejsce w tabeli za Zenitem St. Petersburg.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Po dluzszej przerwie zaczynamy treningi???? начинаем ????let’s start ????

Post udostępniony przez Grzegorz Krychowiak (@grzegorz.krychowiak)

Źródło: Lokomotiw Moskwa

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wykryli 101 niezidentyfikowanych obiektów latających. Wyznanie Francji
  2. Czarna wizja jasnowidza Jackowskiego. Zacznie się nagle, wszystkich nas zaskoczy
  3. Anna Lewandowska pokazała, jak wygląda jej brzuch po porodzie. Wymowny wpis trenerki (FOTO)
  4. Ten mecz pamięta każdy polski kibic. Nasz zawodnik został absolutnym bohaterem finału (WIDEO)
  5. Bokser bestialsko zamordował swoją partnerkę. Szczegóły zbrodni są zatrważające
  6. Pięciu producentów samochodów wydłuża gwarancję. Twoje auto też może być objęte programem

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News