koronawirus
instagram.com/tibohubers
Autor Mateusz Wysokiński - 30 Marca 2020

Zakażony piłkarz opowiedział o przebiegu choroby. Porażające wyznanie, aż ciężko uwierzyć

Kororawirus z Wuhan jest bez wątpienia jednym z najważniejszych tematów 2020 roku. Choroba, która stała się postachem całej Europy, odcisnęła się na piłce nożnej. Kilku zawodników z czołowych europejskich klubów jest zarażonych, a jeden z nich wyznał, jak wyglądał przebieg COVID-19 w jego organizmie. To wyznanie może przerażać.

Koronawirus zaatakował świat całego sportu. Zamiast rozgrywek sportowych, w świecie mediów zajmujących się sportem dominują teraz tematy związane z chorobą z Wuhan i nic w tym dziwnego. Praktycznie każda dyscyplina ucierpiała, a wielu sportowców zostało zakażonych chorobą. Jeden z zawodników, który występuje na co dzień w niemieckim Hannoverze 96, postanowił opowiedzieć, jak przebieg choroby wyglądał u niego. Jeśli wierzyć sportowcowi, może ona przynosić wiele cierpienia.

DZISIAJ GRZEJE:

   1. Lewandowscy zwrócili się z pilnym apelem do Polaków. Sprawa jest poważna
   2. Skarbówka będzie mogła zablokować twoje konto. Wystarczy jedna rzecz, aby stracić dostęp do pieniędzy

lle zarobili polscy skoczkowie za występy w Pucharze Świata? Polacy otrzymali prawdziwą fortunęlle zarobili polscy skoczkowie za występy w Pucharze Świata? Polacy otrzymali prawdziwą fortunęCzytaj dalej

Koronawirus atakuje z wielką siłą. Porażające wyznanie piłkarza

Zawodnikiem, który postanowił opowiedzieć o swojej chorobie, jest Timo Hübers. Zawodnik Hannoveru, który był jednym z pierwszych niemieckich sportowców ze zdiagnozowanym koronawirusem, został uleczony z choroby, to też postanowił opowiedzieć, jak wyglądał jej przebieg. Jak sam mówi, zmysły człowieka są wtedy bardzo zaburzone, a samo ciało staje się bardzo wycieńczone.

- Przez 10 dni nie miałem w ogóle węchu i smaku. Piłem różne napoje, jadłem rożne potrawy, a czułem jakbym spożywał to samo. To był najgorszy i najbardziej dokuczliwy objaw u mnie. Przez kilka dni miałem podwyższoną temperaturę, powyżej 37 stopni. (...) Przez ten czas pozostawałem w domu. Pierwsze 2,3 dni były najtrudniejsze, bo byłem wyczerpany i naprawdę chory. Nie mogłem za bardzo się ruszać (...) - opowiada Niemiec na łamach SuperExpressu.

Radwańska pochwaliła się zdjęciem brzucha. Co za forma, oby tak dalej (FOTO)Radwańska pochwaliła się zdjęciem brzucha. Co za forma, oby tak dalej (FOTO)Czytaj dalej

Hübers czuje się już lepiej

Niemiecki gracz wyznał, że już pozbył się choroby i wraca do formy. Miejmy nadzieję, że wszystkie osoby ze świata sportu, które przechodzą chorobę, podzielą jego los i przejdą przez koronawirusa bez widocznych śladów na zdrowiu.

- Wykonywałem nawet lekkie ćwiczenia, ale zgodnie z przepisami dopiero po zrobieniu drugiego testu mogłem wyjść z domu - przyznał zawodnik, który mówi, że trenuje już indywidualnie i czuje się bardzo dobrze.

ZOBACZ TAKŻE:

    1. 22 mln użytkowników telefonów w Chinach mniej. Media dostrzegły związek z pandemią
    2. Urząd Miasta rozdaje maseczki i płyny dezynfekujące. W tym mieście na Mazowszu dostaną je wszyscy
    3. Życie polskiego skoczka posypało się w jednej chwili. Prawie nikt nie wie, czym zajmuje się teraz
    4. FC Barcelona dostanie nowego trenera? To legenda klubu, już planuje transfery
    5. Gwiazdor reprezentacji Polski może zagrać w kraju. Wspaniałe wiadomości, "Miałem oferty"
    6. Wymieszaj jajka z twarogiem i jedz codziennie. Lepsze niż pieczywo, spojrzysz w lustro po 30 dniach i nie rozpoznasz siebie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News