Krzysztof Jackowski
Youtube Fakt24.pl
Autor Mateusz Dziubiński - 2 Września 2020

Jaka będzie przyszłość Lionela Messiego? Jasnowidz Krzysztof Jackowski nie ma wątpliwości

Krzysztof Jackowski postanowił zabrać głos w sprawie, która nurtuje wszystkich fanów piłki nożnej nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Znany jasnowidz postanowił przewidzieć, jak będzie wyglądała przyszłość jednego z najlepszych piłkarzy naszych czasów, czyli Lionela Messiego. Argentyńczyk postanowił opuścić Barcelonę i wszyscy zadają sobie pytanie, dla jakiej drużyny już niedługo będzie zdobywał gole. 

Krzysztof Jackowski postanowił wykorzystać swoje niezwykłe umiejętności i rozwiać wątpliwości wszystkich kibiców. Słynny jasnowidz zdecydował się na prognozę, gdzie już niedługo zagra Lionel Messi, który chce za wszelką cenę opuścić swój dotychczasowy klub, czyli FC Barcelonę.

Nie żyje wielka legenda boksu. Miał zaledwie 57 lat, straszliwa choroba pokonała go w mgnieniu okaNie żyje wielka legenda boksu. Miał zaledwie 57 lat, straszliwa choroba pokonała go w mgnieniu okaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Prawda wyszła na jaw dopiero po rozpoczęciu roku. Nauczycielka zarażona koronawirusem
  2. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy


Krzysztof Jackowski przewidział przyszłość Lionela Messiego

Najgłośniejszym tematem świata piłki nożnej w ostatnich dniach jest bez wątpienia sytuacja wokół Lionela Messiego. Argentyńczyk rozgoryczony kompromitującą porażką w Lidze Mistrzów z Bayernem Monachium aż 2:8, zdecydował, że najlepszym wyjściem będzie opuszczenie FC Barcelony. Wokół klubu od wielu miesięcy panuje zła atmosfera, a wyniki sportowe są coraz słabsze.

Messi kilka dni temu przesłał szefostwu Barcelony oficjalny faks, w którym przekazał, że chce skorzystać z klauzuli zawartej w jego kontrakcie, która pozwala mu na odejście przed określonym terminem. Problem w tym, że obie strony termin ten weryfikują na swoją korzyść i Katalończycy nie zamierzają nigdzie puszczać swojego gwiazdora. Media donoszą, że Messi jest jednak blisko podpisania umowy z Manchesterem City.

Tragiczny finał przerażającego wypadku. Auto stanęło w płomieniach, nie żyje 20-letni polski piłkarzTragiczny finał przerażającego wypadku. Auto stanęło w płomieniach, nie żyje 20-letni polski piłkarzCzytaj dalej


Jackowski nie ma wątpliwości, co będzie z Messim

Głos w sprawie, którą żyją niemal wszyscy kibice piłkarscy na świecie, postanowił zabrać słynny polski jasnowidz Krzysztof Jackowski, który niezwykłe umiejętności niejednokrotnie wykorzystywał do rozwiązania wielu tajemniczych spraw. Tym razem jednak Jackowski wytypował, jak będzie wyglądała przyszłość popularnego piłkarza.

- Moim zdaniem cała sprawa będzie się przeciągać, ale Messi jednak opuści FC Barcelonę. Wybierze kierunek: Anglia. Piłkarz Barcelony trafi do Manchesteru City - przepowiedział w rozmowie z “Super Expressem” Jackowski. Pozostaje nam zatem czekać na rozwój wydarzeń, czy wizja jasnowidza okaże się trafna.

Źródło: "Super Express"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Waloryzacja emerytur i rent 2021. Wiadomo już dokładnie, o ile więcej pieniędzy trafi do kieszeni seniorów
  2. Na wenus może istnieć życie. Niezwykłe doniesienia naukowców
  3. Justyna Żyła pokazała, jak spędza czas z dziećmi. Co na to Piotr? (FOTO)
  4. Nie żyje polski mistrz świata. Był absolutną legendą swojej dyscypliny
  5. Arkadiusz Milik przyjechał na zgrupowanie luksusowym autem. Ten potwór waży 2,5 tony, cena zwala z nóg
  6. Wideo - Jak rozwalić dwa motocykle w ciągu kilku godzin? Ten mężczyzna udowadnia, że można

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News