Krzysztof Jackowski
Youtube Fakt
Autor Mateusz Dziubiński - 16 Lipca 2020

Krzysztof Jackowski zdradził, kto jest jego ulubionym sportowcem. Wielkie zaskoczenie, prawdę ukrywał przez całe lata

Krzysztof Jackowski jest znany na całą Polskę za sprawą swoich przepowiedni, które nie raz znajdowały potwierdzenie w rzeczywistości. Słynny jasnowidz poza swoją pracą ma również szereg innych zainteresowań, do których zdecydowanie należy sport. Jackowski przyznaje, że uwielbia obserwować mecze piłkarskie, jednak jego sportowym idolem nie jest żaden z zawodników biegających po murawie, a legendarny Polak, który odniósł w przeszłości wielkie sukcesy w innej popularnej dyscyplinie. 

Krzysztof Jackowski tym razem zwrócił uwagę wszystkich kibiców sportowych w Polsce. Słynny jasnowidz postanowił zdradzić, kto jest jego sportowym idolem. Tę tajemnicę skrywał przez lata. Wypowiedzią zaskoczył Polaków.

Anna Lewandowska zachwyciła wszystkie Polki. Jej przepis na krupnik to prawdziwa rewelacja, co za genialny smak, palce lizaćAnna Lewandowska zachwyciła wszystkie Polki. Jej przepis na krupnik to prawdziwa rewelacja, co za genialny smak, palce lizaćCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Policja pod willą Lewandowskiego. Niepokojące doniesienia, ktoś chciał się włamać?
  2. Kolejne europejskie miasto zrywa współpracę z Polską. Powód jest poważny


Krzysztof Jackowski opowiedział o swoich sportowych sympatiach

Najsłynniejszy jasnowidz w Polsce rzadko ma okazję używać swoich niezwykłych umiejętności w związku z zawodowym sportem, jednak jak się okazuje, w czasie wolnym zdecydowanie lubi śledzić sportowe rozgrywki. Jak możemy się dowiedzieć z książki Przemysława Lewickiego o tytule “Jasnowidz Jackowski”, obdarzony niezwykłymi zdolnościami mężczyzna bardzo lubi oglądać mecze piłkarskie. Jednak to nie wśród piłkarzy Jackowski upatruje swojego sportowego idola.

- Nie mam idoli wśród piłkarzy, natomiast lubię oglądać piłkę nożną, chodzę na mecze Chojniczanki - zdradza słynny Polak. Jednocześnie postanowił ujawnić, kto na przestrzeni lat zasłużył na miano jego idola. Jest to doskonale znany wszystkim kibicom legendarny zawodnik.

Tragiczna wiadomość z samego rana. Ulubieniec fanów przegrał z nowotworem, pozostawił trójkę małych dzieci i żonęTragiczna wiadomość z samego rana. Ulubieniec fanów przegrał z nowotworem, pozostawił trójkę małych dzieci i żonęCzytaj dalej


Słynny jasnowidz zdradził, kto jest jego sportowym idolem

- Kiedyś interesowałem się kolarstwem. Szurkowski, Lang to były dla mnie niezwykłe postacie, tak jak niezwykły był Wyścig Pokoju - zdradził Krzysztof Jackowski. Tym samym jasnowidz zalicza się do wielkiego grona kibiców, którzy uważają Ryszarda Szurkowskiego za jednego z najwybitniejszych sportowców w dziejach Polski i osobę, która za swoje osiągnięcia zasłużyła na szacunek. Do tej pory nikt nie zdawał sobie sprawy, że Krzysztof Jackowski interesował się kolarstwem.

Źródło: ''Super Express"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Biedronka i Lidl zaostrzają walkę o klientów. My tylko na tym zyskamy, szykują się ostre cięcia cen
  2. Fascynujący widok. Tak wygląda wnętrze Saturna
  3. Reprezentant Polski odchodzi z Niemiec. Występował tam wiele lat, kibice nie kryją potężnego smutku
  4. Dramatyczny wypadek w Polsce. Samochód i motor zderzyły się w trakcie wyścigu, nagła interwencja służb
  5. Jarosław Bieniuk pokazał nieznane zdjęcie zmarłej Anny Przybylskiej. Piłkarz powiedział słowa, które złamały nam serce (FOTO)
  6. Wideo - Niezwykle dramatyczny wypadek na autostradzie A1. Samochód mocno dachował po staranowaniu przez ciężarówkę

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News