Krzysztof Piątek Lotka
Instagram - Marcel Lotka
Autor Piotr Mika - 9 Września 2020

Młody Polak dołączył do Krzysztofa Piątka. Wielki talent w Hercie Berlin

Krzysztof Piątek, jeśli oczywiście nie opuści Herthy w letnim okienku transferowym, w nowym sezonie będzie miał w zespole kolegę z Polski. Berliński klub zdecydował się na sprowadzenie młodego Polaka, który uznawany jest za duży talent.

Krzysztof Piątek nie będzie już jedynym Polakiem w składzie berlińskiego zespołu. Hertha właśnie poinformowała o sprowadzeniu 19-letniego bramkarza z polskim paszportem. Zawodnik przyszedł do Herthy z wyżej notowanego niemieckiego zespołu, Bayeru Leverkusen.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Pękamy z dumy. Polacy wygrali z Rosją, jesteśmy na autostradzie na Euro, piękny mecz Biało-czerwonych
  2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone
Gigantyczny skandal w Lidze Mistrzów. Miało dojść do wielkiego fałszerstwa, klub czuje się oszukanyGigantyczny skandal w Lidze Mistrzów. Miało dojść do wielkiego fałszerstwa, klub czuje się oszukanyCzytaj dalej

Krzysztof Piątek sprawdzi na treningach młodego Polaka

Wciąż nie można być pewnym, czy Krzysztof Piątek zostanie na kolejny sezon w niemieckim klubie, do którego trafił zimą sezonu 2019/2020. 25-latkiem bardzo poważnie miała interesować się Fiorentina, a sam zawodnik miał być pozytywnie nastawiony na powrót do Włoch.

Jeśli jednak zostanie, to okazję do gry obok polskiego napastnika dostanie 19-letni Marcel Lotka. Młody bramkarz to wychowanek MSV Duisburga, później grał m.in. w młodzieżowych drużynach Schalke 04, a ostatnio występował w zespole U-19 Bayeru Leverkusen. Był nawet zgłoszony do pierwszej drużyny Aptekarzy w rozgrywkach Ligi Europy, ale nie udało mu sie zadebiutować.

Ewa Chodakowska pokazuje swoje wdzięki zupełnie bez ubrań i kpi z Anny Lewandowskiej? Padły ostre oskarżenia (FOTO)Ewa Chodakowska pokazuje swoje wdzięki zupełnie bez ubrań i kpi z Anny Lewandowskiej? Padły ostre oskarżenia (FOTO)Czytaj dalej

Kolejny polski, bramkarski talent

Marcel Lotka urodził się w Duisburgu, ale jego rodzice pochodzą z Polski. 19-latek ma podwójne obywatelstwo, jednak bliżej mu do gry w reprezentacji Polski, w której występuje w kadrach młodzieżowych. Najwięcej meczów rozegrał w reprezentacji Polski U-17, ale w zeszłym roku dostał szansę debiutu w kategorii do lat 19.

W zespole Herthy Berlin Lotka będzie członkiem pierwszego zespołu, jednak szansę na grę będzie dostawał w rezerwach berlińskiego klubu, grających na czwartym poziomie rozgrywkowym w Niemczech.

Źródło: Przegląd Sportowy

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wiceminister znów się wygadał. Zdradził, ile dokładnie będzie wynosić minimalna emerytura i trzynastka
  2. Otworzył auto i aż osłupiał. Dziesiątki tysięcy agresywnych os w pojeździe [wideo]
  3. Wielkie zmiany w świecie skoków narciarskich. Polacy będą musieli się do nich przyzwyczaić
  4. Kamil Stoch ujawnił, że w dzieciństwie przeżył prawdziwy dramat. Zatrważające wyznanie poruszyło fanów
  5. Były reprezentant Polski oburzył tysiące Polaków na Twitterze. Jego słowa wprowadzają w osłupienie
  6. Bezdomny trafił do szpitala. Wkrótce lekarze zorientowali się, że mężczyzna nie jest sam

NOWE ŚLEDZTWO! Aktywista zatrudnił się na największej fermie norek w Polsce!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News