Krzysztof Piątek
Facebook Krzysztof Piątek
Autor Piotr Mika - 14 Września 2020

Krzysztof Piątek pójdzie w odstawkę? Hertha Berlin szuka zastępcy Polaka

Krzysztof Piątek nie może ostatnich dni zaliczyć do udanych. Choć dostał powołanie od Jerzego Brzęczka i wystąpił w przegranym meczu z Holandią, to już jego lot do Zenicy na mecz z Bośnią i Hercegowiną spowodował, że Polak nie mógł zagrać w pierwszym meczu nowego sezonu swojego klubu. Teraz okazuje się także, że Hertha prawdopodobnie szuka Polakowi konkurenta do składu.

Krzysztof Piątek mógł jedynie na ekranie telewizora obserwować, jak jego drużyna odpada z Pucharu Niemiec. Wszystko przez obowiązkową kwarantannę, jaką zawodnik musiał przejść po powrocie z Bośni i Hercegowiny. Możliwe również, że już niedługo Polak będzie miał kolejnego rywala do miejsca w ataku Herthy.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znęcał się nad nią ojciec, mieszka w kontenerze bez wody. Kibice pomogli polskiej lekkoatletce
  2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone
Patogwiazda FAME MMA przegrała w kasynie fortunę. Zawodnik grał przez dwie doby, kwota zwala z nógPatogwiazda FAME MMA przegrała w kasynie fortunę. Zawodnik grał przez dwie doby, kwota zwala z nógCzytaj dalej

Krzysztof Piątek zostanie zastąpiony?

Niemieckie media podają, że Hertha poszukuje zawodnika, który wypełnił by lukę po Vedadzie Ibiseviciu, a tym stał się konkurentem Krzysztofa Piątka do gry w pierwszym składzie berlińskiego klubu. Jak podaje "Bild" władze klubu mają skłaniać się ku sprowadzeniu Jhona Cordoby z FC Koeln.

27-letni Kolumbijczyk w ostatnich latach radzi sobie bardzo dobrze na niemieckich boiskach. W sezonie 2018/2019 strzelił 20 goli w barwach klubu z Kolonii na poziomie 2. Bundesligi i przyczynił się do awansu tego zespołu. W kolejnych rozgrywkach już w Bundeslidze w 29 meczach zdobył 13 bramek.

Tak wygląda dom Kamila Stocha. Nieprawdopodobne widoki, o takim bogactwie można wyłącznie śnić (FOTO)Tak wygląda dom Kamila Stocha. Nieprawdopodobne widoki, o takim bogactwie można wyłącznie śnić (FOTO)Czytaj dalej

Konflikt Herthy z PZPN-em

Niemiecki klub nie może zrozumieć decyzji władz polskiej piłki, aby na mecz w Zenicy zabrać również Krzysztofa Piątka. Wedle doniesień władz Herthy, jej przedstawiciele uzgodnili z PZPN-em, że 25-letni Polak po meczu z Holandią przyjedzie od razu do Niemiec.

Miało to związek z niemieckimi przepisami, które wymagały od osób przylatujących m.in. z Bośni 5-dniowej kwarantanny. To zaś powodowało, że Polak nie mógł zagrać w meczu przeciwko Eintrechtowi Brunszwik. Hertha ma powody do niezadowolnia, zwłaszcza, że Krzysztof Piątek w meczu z Bośniakami... nie zagrał ani minuty, a do tego, zespół bez Polaka w składzie przegrał rywalizację z Eintrechtem 4:5 i odpadł z Pucharu Niemiec.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Emeryci będą mogli więcej zarobić i będą bardziej chronieni? Pomysły związkowców mogą uratować 340 tys. osób
  2. Pożary w USA uchwycone przez satelitę. Gigantyczne tumany dymu i ognia
  3. Wspaniała wiadomość dla polskich kibiców. Reprezentant Polski może wrócić do Ekstraklasy
  4. Justyna Żyła wypina się na zdjęciu, a jej fani atakują Piotra. Reakcja ludzi nie pozostawia złudzeń
  5. Afera z Bońkiem i Kaczyńskim w tle. O sprawie rozpisują się nawet media za granicą
  6. ZUS przygotował prezent dla emerytów, chociaż wielu o nim nie pamięta. Możesz zyskać dużo więcej pieniędzy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News