Krzysztof Piątek
Facebook Krzysztof Piątek
Autor Mateusz Dziubiński - 14 Września 2020

Pilne informacje w sprawie Krzysztofa Piątka. Przeszedł kwarantannę, wiadomości z ostatniej chwili

Krzysztof Piątek nie mógł wziąć udziału w ostatnim meczu Herthy Berlin w Pucharze Niemiec przeciwko Eintrachtowi Brunszwik. Polak musiał przejść kwarantannę po wizycie w Bośni i Hercegowinie wraz z reprezentacją Polski podczas meczu Ligi Narodów. Jak się okazuje napastnik “Biało-Czerwonych” okres izolacji ma już za sobą, a my wiemy, jaki jest aktualnie stan jego zdrowia. 

Krzysztof Piątek po meczu reprezentacji Polski w Lidze Narodów z Bośnią i Hercegowiną wrócił do swojego klubu, czyli Herthy Berlin. Na miejscu napastnik zgodnie z przepisami wprowadzonymi w Niemczech musiał poddać się kwarantannie. Dziś dowiedzieliśmy, jak się czuje popularny “Pio”.

Anna Lewandowska błaga o pilną pomoc. Sytuacja jest dramatyczna, chodzi o życie i zdrowie tysięcy ludziAnna Lewandowska błaga o pilną pomoc. Sytuacja jest dramatyczna, chodzi o życie i zdrowie tysięcy ludziCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Córka Adama Małysza pochwaliła się zdjęciem z wakacji. Wszyscy patrzyli tylko na jedno, niesamowity widok (FOTO)
  2. Wideo - Dramatyczny wypadek na przejeździe kolejowym. Autobus wjechał wprost pod lokomotywę


Krzysztof Piątek zakończył okres kwarantanny

Podczas zgrupowania reprezentacji Polski na mecze Ligi Narodów z Holandią oraz Bośnią i Hercegowiną doszło do sporu pomiędzy Polskim Związkiem Piłki Nożnej i Herthą Berlin. Strony poróżniła osoba Krzysztofa Piątka. Niemcy domagali się, by zawodnik przerwał pobyt na zgrupowaniu i wrócił do klubu przed meczem z Bośnią i Hercegowiną.

Niemcy chcieli uniknąć sytuacji, w której piłkarz będzie musiał poddać się kwarantannie po powrocie z Bałkanów i nie weźmie udziału w meczu Pucharu Niemiec. Osoby wracające do Niemiec z tamtej części Europy muszą poddać się obowiązkowej izolacji obowiązującej przez co najmniej pięć dni. Krzysztof Piątek na mecz do Bośni się udał i po powrocie do klubu poddał się kwarantannie.

Córka Adama Małysza pochwaliła się zdjęciem z wakacji. Wszyscy patrzyli tylko na jedno, niesamowity widok (FOTO)Córka Adama Małysza pochwaliła się zdjęciem z wakacji. Wszyscy patrzyli tylko na jedno, niesamowity widok (FOTO)Czytaj dalej


Hertha Berlin podała informację o stanie zdrowia Polaka

W poniedziałek zakończył się okres izolacji przewidzianej dla Krzysztofa Piątka. Hertha Berlin poinformowała, że Polak wrócił do treningów z klubem, co oznacza, że jest w stu procentach zdrowy i może z resztą kolegi przygotowywać się do startu Bundesligi. Ten nastąpi już w najbliższy weekend. Pierwszym przeciwnikiem klubu Piątka będzie w sobotę Werder Brema.

Źródło: Meczyki.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Obecnie 1,7 mln Polaków ma dostać 2800 zł. We wtorek Rada Ministrów zajmie się sprawą
  2. Dziwne dźwięki po niewidocznej części Księżyca. Ogromna tajemnica NASA
  3. Anna Lewandowska błaga o pilną pomoc. Sytuacja jest dramatyczna, chodzi o życie i zdrowie tysięcy ludzi
  4. Wielka gwiazda przekazała tragiczne informacje. Zmarła jej córka, tysiące osób w żałobie
  5. Ile zarabia Kamil Stoch? Kwota nie mieści się w głowie, kosmiczne pieniądze, o jakich Polacy mogą pomarzyć
  6. Przez przypadek odkryto skarb z okresu II RP. Historia tego miejsca przyprawia o dreszcze

ORZEŹWIAJĄCA LEMONIADA ARBUZOWA. PYCHA!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News