Krzysztof Piątek transfer
Instagram - Krzysztof Piątek
Autor Piotr Bernaciak - 20 Stycznia 2020

Wielki klub chce kupić Krzysztofa Piątka. To byłaby prawdziwa petarda transferowa

Krzysztof Piątek z pewnością nie może zaliczyć ostatnich tygodni do udanych. Polski napastnik stracił miejsce w wyjściowym składzie Milanu. Pojawiały się coraz głośniejsze plotki o możliwym transferze.

Krzysztof Piątek nie może obecnie cieszyć się miejscem w wyjściowym składzie Milanu. Zwłaszcza po transferze Zlatana Ibrahimovicia to właśnie Szwed dostaje szansę gry od Stefano Piolego, natomiast Polak musi zadowolić się rolą rezerwowego, który nie zawsze wchodzi na boisko. Dobry mecz w Pucharze Włoch zakończony zdobytą bramką nie zmienił tej sytuacji.

Okazuje się jednak, że może istnieć wyjście z tej sytuacji, które ucieszy zarówno Piątka, jak i jego obecny klub. Wszystko przez to, że do gry wkroczył ponoć jeden z najlepszych klubów świata, który miałby dać Polakowi szansę angażu. Z pewnością nie narzekałby on w związku z tego typu ofertą, tak samo zresztą jak sam Milan. Niebawem możemy usłyszeć świetną wiadomość.

Piękne zachowanie Kamila Stocha. Polski skoczek zwrócił się wprost do kibiców, wzruszający gestPiękne zachowanie Kamila Stocha. Polski skoczek zwrócił się wprost do kibiców, wzruszający gestCzytaj dalej

Krzysztof Piątek nadal cieszy się sporym szacunkiem

Krzysztof Piątek nie strzela w tym sezonie tak wielu goli, jak w poprzednich rozgrywkach, jednak włodarze europejskich znanych klubów nie zapomnieli o tym, jak fantastycznie spisywał się w poprzednim sezonie. Nie da się ukryć, że jego ówczesne osiągi skupiły uwagę wielu zespołów. Teraz dowiadujemy się, że nieoczekiwanym faworytem w walce o jego transfer może być FC Barcelona.

Trener Quique Setien ma podobno szukać zastępstwa dla Luisa Suareza, który nabawił się poważnej kontuzji i nie zagra do końca sezonu. Trudno jednak mówić, czy Krzysztof Piątek pasowałby do taktyki stosowanej przez Barcelonę. Pewne jest natomiast to, że tam znacznie łatwiej byłoby o tych, którzy mają dostarczać mu piłkę i kreować sytuacje strzeleckie.

Krzysztof Piątek obiektem zainteresowania wielu klubów

Debaty na temat sprowadzenia Krzysztofa Piątka rzekomo trwają już od samego rana, w związku z czym już w najbliższej przyszłości powinniśmy usłyszeć o przyszłości polskiego napastnika. Jego przenosiny do Barcelony z pewnością byłyby ogromnym hitem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dawid Kubacki osiągnął sukces, który nie śnił się Małyszowi ani Stochowi. Nieprawdopodobny występ
  2. Robert Lewandowski wrócił na boisko w wielkim stylu. Polak strzelił 31. gola, co za mecz
  3. Fatalna wiadomość dla Krzysztofa Piątka. Trener podjął bezwzględną decyzję, Polak ma kłopoty
  4. Kultowy klub może spaść z Ekstraklasy. Zbigniew Boniek jest bezwzględny, kibice zrozpaczeni
  5. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  6. Radosna nowina od Piotra i Justyny Żyłów. W sieci pojawiło się zaskakujące zdjęcie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News