Krzysztof Piątek
Instagram - Krzysztof Piątek
Autor Mateusz Wysokiński - 21 Stycznia 2020

Krzysztof Piątek w opałach. AC Milan ma go dość, dostał ultimatum

Krzysztof Piątek znalazł się na cenzurowanym we Włoszech. Polak, który przegrywa rywalizację o skład ze Zlatanem Ibrahimovicem był obiektem zainteresowań wielu europejskich ekip. Karuzela transferowa z udziałem reprezentanta Polski bardzo nie spodobała się działaczom klubu z Mediolanu, którzy postawili Polakowi ultimatum. Wydaje się, że zarówno Milan, jak i sam Piątek mają dość tej przepychanki.

Krzysztof Piątek nie może na razie zaliczyć sezonu 2019/20 do udanego. Piłkarz ma wielkie problemy ze zdobywaniem bramek w drużynie Milanu, a także zmaga się z władzami klubowymi, które mają wielki problem z zamieszaniem powstałym w trakcie tegorocznego okienka transferowego. Piłkarz znalazł się na celowniku kilku europejskich ekip, jednak cały czas unika komentarza w swojej sprawie. Piłkarz irytuje tym zachowaniem władze klubu z Mediolanu, które chcą jasnej deklaracji w sprawie jego przyszłości. Jeśli Piątek nie zabierze stanowiska, mogą go czekać poważne konsekwencje.

Wielkie problemy polskiego skoczka. Legendarny zawodnik apeluje do sportowcaWielkie problemy polskiego skoczka. Legendarny zawodnik apeluje do sportowcaCzytaj dalej

Krzysztof Piątek zmaga się z poważnymi problemami. Wszyscy w AC Milan mają go dość

Piłkarz reprezentacji Polski miał, według doniesień włoskich mediów, dostać specjalne ostrzeżenie od władz mediolańskiego klubu. Napastnik, dając sprzeczne sygnały na temat swojej przyszłości, denerwuje wszystkich w Mediolanie, a najbardziej samych działaczy, którzy mieli zagrozić mu, że jeśli nie podejmie decyzji w sprawie transferu, to zostanie w klubie na dłużej, w związku z tym, że AC Milan nie będzie miał czasu, aby znaleźć dublera dla Zlatana Ibrahimovica.

- AC Milan postawił ultimatum Krzysztofowi Piątkowi. Polak będzie musiał podjąć decyzję w tym tygodniu. Jeśli się nie określi, klub go nie puści, bo nie będzie miał czasu na znalezienie zastępcy dla Zlatana Ibrahimovicia - twierdzi jeden z dziennikarzy włoskiego Tuttosport

Kolejka klubów po Krzysztofa Piątka

Według doniesień medialnych, zainteresowanych na pozyskanie reprezentanta Polski jest naprawdę wiele drużyn. Swoje propozycje zgłaszała AS Roma, Bolonia, FC Barcelona, Tottenham, Everton, Crystal Palace, West Ham, Manchester United czy Paris Saint Germain.

Zawodnik ma do podjęcia bardzo ważną decyzję, ale widocznie nie zamierza jeszcze zabierać żadnego stanowiska. Na jego decyzję może jednak wpłynąć niecierpliwość włodarzy Milanu, którzy domagają się konkretnej deklaracji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili. Polacy zagrają o posadę trenera. Dramatyczna sytuacja drużyny
  2. Dramat gwiazdora Legii. Kibice wstrzymali oddech, niebezpieczeństwo było bardzo blisko
  3. Znany klub uczci pamięć zmarłego piłkarza. Wzruszające sceny, kibice nie będą mogli powstrzymać łez
  4. Z ostatniej chwili. Znamy skład reprezentacji Polski przed konkursem w Zakopanem. Nie brakuje niespodzianek
  5. Reprezentant Polski zmienia klub. Mógł być legendą, wybrał wielkie pieniądze
  6. Radosna nowina od Piotra i Justyny Żyłów. W sieci pojawiło się zaskakujące zdjęcie
  7. Albert Wójcik - przedsiębiorca i twórca inicjatywy STOP Sadystom
  8. Biznesinfo - portal biznesowy grupy mediowej Iberion
  9. Iberion - grupa mediowa przyszłości
  10. Pikio - flagowy portal grupy mediowej Iberion

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News