Krzysztof Piątek
Facebook Hertha BSC
Autor Mateusz Dziubiński - 21 Kwietnia 2020

Nowy trener chce odbudować Krzysztofa Piątka. Polak znalazł się w uprzywilejowanej pozycji

Krzysztof Piątek i jego koledzy z Herthy Berlin wrócili do treningów. Zajęcia odbywają się w małych grupach, a nad wszystkim pilnie czuwają władze. Napastnik reprezentacji Polski jest optymistycznie nastawiony do powrotu na boisko i cieszy się z obecności w klubie  nowego trenera. 

Krzysztof Piątek nie może ostatnich miesięcy zaliczyć do udanych. W Milanie, ale i już po przeprowadzce do Herthy brakowało mu skuteczności. Napastnik liczy, że pomoże to zmienić nowy trener Berlińczyków, Bruno Labbadia. Szkoleniowiec kładzie duży nacisk na grę Polaka.

Poruszający wpis Jakuba Błaszczykowskiego. Poruszający wpis Jakuba Błaszczykowskiego. "Przeszliśmy bardzo trudne chwile"Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Cristiano Ronaldo ma w nosie epidemię. Pojawił się na wielkiej imprezie razem z chorą matką
  2. Adresy osób znajdujących się na kwarantannie wyciekły do internetu. Sprawą zajmie się prokuratura


Krzysztof Piątek wrócił do treningów z Herthą Berlin

Napastnik reprezentacji Polski był gościem Tomasza Ćwiąkały w programie Canal+ Sport “Face2Face”. Zawodnik opowiedział w nim o aktualnej sytuacji w berlińskim klubie. Piłkarze Herthy wrócili już bowiem do treningów, mimo wciąż panującego stanu zagrożenia epidemicznego. Zajęcia odbywają się jednak w małych grupach i są nadzorowane przez specjalnie oddelegowanego przedstawiciela rządu.

- Trenujemy w czterech grupach. Nie mamy kontaktu z innymi kolegami. Ćwiczymy na trzech boiskach, do tego na czwartym pracują bramkarze. Trenujemy dwa razy dziennie. Nie możemy jednak grać na treningu. Wydaje mi się, że mam czucie piłki, ale wszystko wyjdzie w gierkach. Trenujemy dwa razy dziennie. Wszystkiemu przygląda się senator Berlina. Raz mieliśmy ćwiczenie taktyczne, podczas którego dołączył do nas na chwilę dziewiąty zawodnik, bramkarz, i od razu ten senator to zauważył. Powiedział, że następnym razem zajęcia zostaną przerwane i nie będziemy trenować. Nie wiemy, kiedy zaczniemy rozgrywki. Na razie mamy normalnie trenować – powiedział Piątek.

Były prezes Barcelony trafił do więzienia. Na początek odsiadki dostał prezerwatywy i wazelinęByły prezes Barcelony trafił do więzienia. Na początek odsiadki dostał prezerwatywy i wazelinęCzytaj dalej


Nowy trener starannie dba o powrót Piątka do formy

Najważniejsze dla polskich kibiców jest jednak, by Piątek odzyskał formę. Wraz z pojawieniem się w klubie nowego menedżera, nasz zawodnik zyskał optymizm, że po kilku słabszych w jego wykonaniu miesiącach, uda się wreszcie wrócić na poziom, do jakiego przyzwyczaił w Genoi i początkowych tygodniach występów w AC Milan. Bruno Labbadia chce pomóc snajperowi i podczas treningu kładzie duży nacisk na jego grę.

- Trener wie, że trudno zmienić kraj. Cieszy się, że tu jestem. Zna mój profil, wie, jakiego typu jestem napastnikiem. Kładzie nacisk, aby było wiele wrzutek. Gdy ich nie ma, od razu zatrzymuje ćwiczenia. Jestem takim typem zawodnika, że tylko katorżniczą pracą mogę iść do góry. Trener Labbadia to zauważył. We wszystkich ćwiczeniach siłowych jestem w najlepszej grupie. Widać, że dyscyplina ma u niego znaczenie. - zdradził napastnik Herthy.

Źródło: "Face2Face" Canal+ Sport

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największa tragedia w historii państwa. Zginęło co najmniej 16 osób za granicą
  2. Senat pracuje nad wyborami przez Internet? Posłanka zdradziła najnowsze plany
  3. Była dziewczyna reprezentanta Polski prezentuje swoje wdzięki w bikini. Piłkarz ma czego żałować (FOTO)
  4. Najlepsza bramka w historii Barcelony. Ten gol otworzył Messiemu wrota do wielkiej kariery (WIDEO)
  5. Policja rozbiła bojówkę klubu z Ekstraklasy. Mieli siekiery, maczety, noże i narkotyki
  6. Godziny dla seniorów już nie codziennie. Sklepy ograniczają udogodnienia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News