Krzysztof Piątek wygwizdany
Instagram - Krzysztof Piątek
Autor Piotr Bernaciak - 24 Listopada 2019

Kibice Milanu ostro pokazali Piątkowi, co o nim myślą. Bardzo wymowna reakcja fanów

Krzysztof Piątek nie przeżywa ostatnio zbyt dobrego okresu. Polak nie może przełamać się w barwach Milanu, a swoją opinię na temat jego gry wyrazili kibice. Ich reakcja jeszcze nigdy nie była tak dosadna.

Krzysztof Piątek wyszedł wczoraj w pierwszym składzie Milanu na mecz z Napoli. Trener Stefano Pioli z pewnością śledził jego występy w przerwie reprezentacyjnej, a przecież nasz snajper wpisał się na listę strzelców w starciu z Izraelem. Mogliśmy mieć nadzieję, że uda mu się również zaliczyć przełamanie w rozgrywkach ligowych, na czym zależało mu najbardziej.

Spotkanie z Napoli potoczyło się jednak dokładnie tak, jak mogliśmy się spodziewać wobec fatalnej formy obu zespołów w ostatnich tygodniach. Krzysztof Piątek został wybrany jednym z najgorszych piłkarzy zespołu, co znalazło swoje odzwierciedlenie w postaci reakcji kibiców. Wyraźnie dali oni znać na temat tego, co sądzą o ostatniej grze swojego podstawowego napastnika.

Kolejny gwiazdor internetu rezygnuje z Fame MMA! Mamy oświadczenie organizatorówKolejny gwiazdor internetu rezygnuje z Fame MMA! Mamy oświadczenie organizatorówCzytaj dalej

Krzysztof Piątek zagrał fatalnie z Napoli

Nie da się ukryć, że mecz z Napoli był jednym z najgorszych w całym sezonie dla naszego napastnika. Krzysztof Piątek był zupełnie niewidoczny i nie pomagał Milanowi w konstruowaniu akcji ofensywnych, choć kibice mogli mieć nadzieję że uda się trafić do siatki rywala w momencie, gdy ten przeżywa ogromny kryzys. Tak się jednak nie stało, w związku z czym piłkarze zostali wygwizdani.

Najgłośniejszą reakcję trybun usłyszał właśnie Krzysztof Piątek, który opuścił boisko w 85. minucie. Kibice jasno dali do zrozumienia, że nie podoba im się ostatina dyspozycja Polaka w rozgrywkach ligowych i że domagają się zmiany na pozycji napastnika. Trener Pioli wyraźnie ufa jednak naszemu napastnikowi i zamierza wystawiać go w kolejnych spotkaniach.

Krzysztof Piątek przeszedł drogę od bohatera do zera

Może nas jedynie martwić to, że Krzysztof Piątek nie cieszy się już tak wielką sympatią wśród kibiców Milanu. Z pewnością zmienią to gole strzelane w kolejnych meczach. Pozostaje nam kibicować Polakowi, by udało mu się jak najszybciej przerwać złą passę w Serie A.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fantastyczny mecz w Bundeslidze. Przegrywali do przerwy 0:3, potem doprowadzili do prawdziwego show
  2. Neymar płaci za bycie jego "kolegą". Można zarobić więcej, niż niektórzy piłkarze Ekstraklasy
  3. Polacy zagrają ze światową potęgą. Przedstawiamy koszyki przed losowaniem grup Euro 2020
  4. Samolot z polskimi kibicami został porwany. Zrobiło się niebezpiecznie, historia sprzed lat wciąż budzi emocje
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News