Krzysztof Piątek
instagram.com/pjona9
Autor Mateusz Wysokiński - 29 Stycznia 2020

Z ostatniej chwili. Znany dziennikarz potwierdza. Krzysztof Piątek zmieni klub jeszcze dziś

Krzysztof Piątek zmienia klub. Piłkarz reprezentacji Polski nie będzie już dłużej występował w Serie A i opuszcza Mediolan na rzecz gry w innym klubie. Kadrowicz Jerzego Brzęczka przebywa właśnie w samolocie lecącym z Mediolanu w celu podpisania umowy, a sam transfer ma zostać potwierdzony za kilka godzin.

Krzysztof Piątek jeszcze dzisiaj może potwierdzić zmianę klubu. Zawodnik reprezentacji Polski, który grał ostatnimi czasy w AC Milanie, miał problem związany z grą we włoskiej drużynie po tym, jak drużynę wzmocnił Zlatan Ibrahimović. Polak był bardzo niezadowolony ze swojej pozycji w drużynie, stąd też rozmawiał z wieloma drużynami. Jak wiadomo, Polak jeszcze dzisiaj poleciał z Mediolanu na spotkanie z przedstawicielami nowej drużyny, której stanie się zawodnikiem.

Noriaki Kasai ogłosił wspaniałą nowinę. Rewelacyjne wieści dla fanów skoków narciarskichNoriaki Kasai ogłosił wspaniałą nowinę. Rewelacyjne wieści dla fanów skoków narciarskichCzytaj dalej

Krzysztof Piątek zmienia klub. Znany dziennikarz potwierdza

Dziennikarzem, który rozeznał się w sprawie Krzysztofa Piątka jest Fabrizio Romano. Romano, który jest cenionym ekspertem Sky Sports i Guardiana powiedział, że Piątek wyleciał właśnie z Mediolanu i udaje się w kierunku Berlina w celu podpisania umowy z Herthą.

- Krzysztof Piatek z AC Milan do Herty Berlin, proszę bardzo! Całkowite porozumienie osiągnięte w sprawie stałej umowy. Polak leci do Niemiec, a najbliższych godzinach ma podpisać kontrakt. Milan odrzucił ofertę Tottenhamu, ponieważ Anglicy chcieli wyłącznie wypożyczenia - napisał Romano na swoim Twitterze

Zawodnik reprezentacji Polski ma podpisać umowę, która będzie kosztować Herthę 27 milionów euro, bo właśnie za tyle zdecydowali się sprzedać Polaka Włosi.

Polskie media potwierdzają transfer

Głos w sprawie transferu Krzysztofa Piątka zabrał Krzysztof Stanowski. Ceniony dziennikarz i właściciel Weszło.com powiedział, że kwota transferu może opiewać nawet 30 milionów euro.

- Trwają rozmowy Milanu z Herthą, z bonusami to będzie ok. 30 mln euro. Jeśli dziś do akcji nie wkroczy inny klub (co jest możliwe), jutro Piątek powinien udać się do Berlina na testy medyczne i podpisanie 4-letniego kontraktu. Znaczna podwyżka względem Milanu. - napisał Stanowski na swoim Twitterze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największy transfer okienka został potwierdzony. Gwiazdor w nowym zespole (FOTO)
  2. Noriaki Kasai ogłosił wspaniałą nowinę. Rewelacyjne wieści dla fanów skoków narciarskich
  3. Niespodziewany zwrot akcji w sprawie Krzysztofa Piątka. Nowy kandydat w walce o transfer
  4. Celia Krychowiak złożyła mężowi piękne życzenia urodzinowe. Modelka wygląda wręcz nieziemsko (FOTO)
  5. Poruszające nagranie z miejsca katastrofy helikoptera Bryanta. Film, który chwyta za serce
  6. Smutne doniesienia o Piotrze Żyle. Media dotarły do nieznanych faktów, był na skraju

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News