Krzysztof Piątek rozmowa
Instagram - Krzysztof Piątek
Autor Piotr Bernaciak - 31 Maja 2020

Trener Krzysztofa Piątka przerwał milczenie. Wezwał Polaka na rozmowę, rozwiał wszelkie wątpliwości

Krzysztof Piątek w ostatnim tygodniu strzelił aż dwa gole, choć dalej nie gra w wyjściowym składzie. Okazuje się, że Polak odbył dłuższą rozmowę ze swoim szkoleniowcem. Trener przerwał milczenie, opowiadając o tym, co powiedział reprezentantowi naszego kraju.

Krzysztof Piątek od czasu pierwszego meczu pod wodzą Bruno Labbadii zaczął mieć coraz więcej problemów. Nowy trener wyżej ceni sobie umiejętności Vedada Ibisevicia i Matheusa Cunhi, którzy odpłacali się za zaufanie zdobywanymi bramkami. Sytuacja Polaka nie mogła cieszyć Jerzego Brzęczka, bowiem były snajper Milanu miał problem z grą w wyjściowym składzie.

Wszystko zmieniły dwie ostatnie kolejki, gdy doszło do niemałych zmian. Krzysztof Piątek zaczął pojawiać się na boisku znacznie częściej, udało mu się również dwukrotnie wpisać na listę strzelców. Po wczorajszym meczu z Augsburgiem (2:0) trener Bruno Labbadia oświadczył, że odbył rozmowę z Krzysztofem Piątkiem na temat jego obecnej postawy na boisku.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media potwierdziły tragiczne informacje. Nie żyje Andrzej Duda, ceniony działacz i szkoleniowiec
  2. Wideo - Cała Polska szuka kierowcy, który uziemił Lotnicze pogotowie ratunkowe. Wyznaczono nagrodę
Krzysztof Piątek znowu zmieni barwy? Zainteresowany klub chce stworzyć polską kolonięKrzysztof Piątek znowu zmieni barwy? Zainteresowany klub chce stworzyć polską kolonięCzytaj dalej

Krzysztof Piątek odbył rozmowę z trenerem

Krzysztof Piątek w ostatnim tygodniu przeszedł pewną metamorfozę, stał się prawdziwym jokerem i w dwóch spotkaniach po wejściach z ławki trafiał do siatki. Na pewno spodobało się to trenerowi Bruno Labbadii, który z pewnością zacznie stawiać na Polaka nieco odważniej. Szkoleniowiec ujawnił, że rozmawiał z Piątkiem sam na sam na temat jego dyspozycji.

- Dzień przed meczem z Augsburgiem zaprosiłem Krzysztofa na długą rozmowę, w trakcie której mówiłem mu o tym, co będzie musiał poprawić, ale również o tym, co bardzo podoba mi się w jego grze. Wymagam od niego wiele i już teraz mogę powiedzieć, że moje wymagania wobec niego będą rosnąć - przyznał trener, który przybył do Herthy Berlin w trakcie przerwy w rozgrywkach.

Nie żyje mistrz świata i gwiazda kina. Był członkiem galerii sławNie żyje mistrz świata i gwiazda kina. Był członkiem galerii sławCzytaj dalej

Krzysztof Piątek i Bruno Labbadia odbyli długą rozmowę

Pozostaje liczyć na to, że długa rozmowa ze szkoleniowcem pozwoli Krzysztofowi Piątkowi na to, by jego chemia z trenerem Labbadią była jeszcze lepsza niż do tej pory. Polscy kibice z pewnością liczą również na to, że Polak znów zamelduje się w wyjściowym składzie Herthy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie tylko koronawirus. Wykryli nowe, duże ognisko innej choroby epidemicznej
  2. Prognoza na lato 2020. Synoptycy: pogoda jakiej jeszcze nie było
  3. ŁKS Łódź - Górnik Zabrze. Gdzie obejrzeć mecz, transmisja w TV [TRANSMISJA]
  4. Fatalne informacje dla Roberta Lewandowskiego i Bayernu. Trener Hansi Flick wszystko potwierdził
  5. Hertha Berlin - Augsburg. Gdzie obejrzeć mecz, transmisja w TV [TRANSMISJA]
  6. Jedna ze słynniejszych polskich marek spożywczych zniknie z rynku? Firma ma same straty

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News