Krzysztof Piątek : żona
instagram.com/paulinapiatek
Autor Mateusz Wysokiński - 12 Lutego 2020

Żona Krzysztofa Piątka zdradziła tajemnicę formy. Anna Lewandowska nie będzie zachwycona

Krzysztof Piątek : żona piłkarza Herthy Berlin jest prawdziwą pięknością. Paulina Piątek wyjawiła, kto pomaga jej w utrzymaniu świetnej kondycji. Co ciekawe, nie jest to Anna Lewandowska, która specjalizuje się w pomaganiu żonom piłkarzy kadry w utrzymaniu dobrej formy. Jej prawdziwym autorytetem jest ktoś inny.

Krzysztof Piątek : żona piłkarza obecnie nie pracuje. Ukochana napastnika budnesligowej Herthy Berlin ma swój sposób na szukanie dobrej kondycji i formy, a zapewnia ją sobie dzięki pomocy jednej, z popularnych w Polsce trenerce personalnej. Co dziwne, wyborem Pauliny Piątek nie jest Anna Lewandowska, a zupełnie inny autorytet, który od lat pomaga wielu Polkom.

Bijatyka kiboli w centrum Rzeszowa. Policja nie zatrzymała nikogo (WIDEO)Bijatyka kiboli w centrum Rzeszowa. Policja nie zatrzymała nikogo (WIDEO)Czytaj dalej

Krzysztof Piątek : żona. Tajemnica dobrej formy napastnika Herthy

Trzeba przyznać, że wszystkie żony reprezentantów Polski są kobietami, które prezentują wielką urodę i zadbanie. Prym wiedzie tutaj Anna Lewandowska, która trenowaniem zajmuje się zawodowo i osiąga w tej dziedzinie wielkie sukcesy, jak też grono fanów. Drogą Lewandowskiej poszła Paulina Piątek, która ostatnimi czasy ćwiczy. Autorytetem żony napastnika Herthy Berlin jest jednak Ewa Chodakowska, która od lat pomaga wielu Polkom w dojściu do dobrej kondycji.

- Jak trwoga to do Chody. Jak słyszę "dasz radę", podczas gdy widzę gwiazdy przed oczami, to mam ochotę Cię udusić Ewa Chodakowska. Bardzo nie cierpię ćwiczyć, a tak kocham jeść. Dlaczego? - napisała Paulina Piątek na swoim Snapchacie.

Opublikowano nagranie z katastrofy śmigłowca Kobego Bryanta. Sceny mrożą krew w żyłach (WIDEO)Opublikowano nagranie z katastrofy śmigłowca Kobego Bryanta. Sceny mrożą krew w żyłach (WIDEO)Czytaj dalej

Chodakowska reaguje na wpis Lewandowskiej

Ewa Chodakowska zobaczyła relację żony Krzysztofa Piątka i zareagowała na nią. Trenerka ucieszyła się, że cieszy się powodzeniem nawet u tak uznanych person, jak Paulina Piątek.

- Jak ja lubię, kiedy nie lubisz... bo to znaczy, że wychodzisz ze strefy komfortu i stajesz się silniejsza. I jaka mordka w pięknych kolorach. Love! - skomentowała komplement Chodakowska.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wiemy, co dalej z Robertem Kubicą. Polski kierowca wystąpi w barwach BMW
  2. Jerzy Brzęczek nie będzie miał wyboru. Jakub Błaszczykowski coraz bliżej kadry na Euro
  3. Sensacyjne doniesienia ws. pogrzebu Kobego Bryanta. Fani koszykarza nie kryją zaskoczenia
  4. TVP pokaże prawdziwe hity w Lidze Mistrzów. Stacja podjęła bardzo ważną decyzję
  5. Tego jeszcze nie było! Sędzia dostał zakaz stadionowy za haniebne zachowanie
  6. Dramat Kubackiego i Stocha. W mediach pojawiły się niepokojące doniesienia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News