Krzysztof Stanowski
YouTube Kanał Sportowy
Autor - 5 Września 2020

Krzysztof Stanowski grzmi po meczu reprezentacji Polski. Na oczach tysięcy widzów padły mocne słowa

Krzysztof Stanowski słynie z tego, że nie gryzie się w język przy wygłaszaniu swoich opinii na wszelkie tematy, w tym te piłkarskie. Po meczu Holandia - Polska na Kanale Sportowym piłkarscy eksperci zebrali się, by ocenić występ reprezentacji i choć wszyscy nie szczędzili gorzkich słów, to popularny "Stano" nie miał żadnej litości dla polskich zawodników.

Krzysztof Stanowski niejednokrotnie krytykował reprezentację Polski oraz jej selekcjonera Jerzego Brzęczka. Niestety dla naszej kadry narodowej, mecz Holandia - Polska dostarczył mu masy argumentów, aby tą retorykę stosować dalej i trudno mu się dziwić.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gwiazda polskiego sportu przekazała wspaniałe wiadomości. Niedługo zostanie mamą
  2. Stało się. Wiadomość, na którą wszyscy czekali. Kraj uwielbiany przez Polaków otworzył granice
Anna Lewandowska zdradziła swój przepis na idealny niedzielny obiad. Rosół jej autorstwa to prawdziwy hit, przepyszneAnna Lewandowska zdradziła swój przepis na idealny niedzielny obiad. Rosół jej autorstwa to prawdziwy hit, przepyszneCzytaj dalej

Krzysztof Stanowski ostro po meczu Holandia - Polska

W materiale na Kanale Sportowym mogliśmy posłuchać co do powiedzenia mają jego twórcy, zabrakło jedynie Michała Pola. Najmniej krytyczny był Tomasz Smokowski, choć nie mógł nie zwrócić uwagi na negatywne aspekty tego spotkania. Mateusz Borek był bardziej krytyczny nie mogąc zrozumieć decyzji taktycznych i personalnych Jerzego Brzęczka.

Jednakże to Krzysztof Stanowski nie pozostawił suchej nitki na naszej reprezentacji, a szczególnie na osobie Jerzego Brzęczka. Właściciel portalu Weszło stwierdził nawet, że przerwa pandemiczna była... najlepszym czasem pracy selekcjonera.

- Skończył się najbardziej owocny okres pracy Jerzego Brzęczka z reprezentacją, czyli 10-miesięczna przerwa pandemiczna. Już tak dobrze jak podczas tej przerwy nie będzie. Miał swój moment, gdy brał pieniądze i siedział w domu. Ale wróciły mecze i znów oczy będą boleć - ocenił.

Marta Linkiewicz szokuje przed galą Fame MMA. Tańczy w hotelu w samej bieliźnie i bierze banana między nogi (FOTO)Marta Linkiewicz szokuje przed galą Fame MMA. Tańczy w hotelu w samej bieliźnie i bierze banana między nogi (FOTO)Czytaj dalej

Niezwykłe porównanie ze strony znanego dziennikarza

Na tym jednak nie kończyły się mocne oceny wobec gry polskiego zespołu. Krzysztof Stanowski w bardzo ciekawych słowach odniósł się również do głosów chwalących grę obronną Polaków. - Nie mogę już słuchać o tym przesuwaniu... Gdyby Brzęczek prowadził ekipę, która organizuje przeprowadzki, i mówił, że dobrze przesuwali, to ja bym to zrozumiał - stwierdził dziennikarz

- Ja chcę wreszcie zobaczyć drużynę, która potrafi się utrzymać przy piłce dłużej niż 4 sekundy, która ma pomysł, jak wejść na połowę rywala, która chce grać w piłkę, która czasami cieszy oko... Jak byłem małym chłopcem i zaczynałem interesować się piłką, nie interesowałem się przesuwaniem... - podsumował Krzysztof Stanowski.

Choć niektórym takie porównania mogą nieodpowiadać, to trzeba przyznać, że reprezentacja Polski sama jest sobie winna krytyki. Możemy mieć nadzieję, że gra naszej kadry będzie wyglądać lepiej już w meczu z Bośnią i Hercegowiną (7 września), jak również później, gdy wróci do niej Robert Lewandowski.

Źródło: Kanał Sportowy

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Coraz więcej ludzi może niedługo porzucać swoje domy. Wcale nie z powodu pieniędzy
  2. Zaskakujący easter egg w systemie Windows 95. Znalezienie go trwało 25 lat
  3. Piłkarz Ekstraklasy przekroczył wszelkie granice. Walczył o piłkę i wtedy się zaczęło, sceny jak z ringu (WIDEO)
  4. Wyciekł skład reprezentacji Polski? Wiemy, jak możemy zagrać z Holandią, nie brakuje niespodzianek
  5. Niemcy - Hiszpania. Emocje w spotkaniu na szczycie. Zadecydowała ostatni akacja meczu
  6. 3-latka pokonała raka w 4 stadium rozwoju. Niezwyciężona Molly wygrała z chorobą po 450 dniach

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News