KSW Pudzian
Autor Piotr Bernaciak - 10 Listopada 2019

Fenomenalna walka Mariusza Pudzianowskiego na KSW. "Dominator" ośmieszył przeciwnika [WIDEO]

KSW 51 w Zagrzebiu przyciągnęło ogromne zainteresowanie ze strony fanów sztuk walki z całego świata. Z doskonałej strony pokazał się Mariusz Pudzianowski. Były strongman nie dał przeciwnikowi najmniejszych szans.

KSW 51 zorganizowane zostało w chorwackim Zagrzebiu, a dziś włodarze federacji mogą cieszyć się z tego, że ich pomysł był wielkim sukcesem. W trakcie gali obejrzeliśmy wiele ciekawych pojedynków, które mogą zachęcić kolejnych widzów do dalszego śledzenia tego, co dzieje się na KSW. Wśród zawodników po raz kolejny znalazł się Mariusz Pudzianowski, jeden z najbardziej znanych przedstawicieli federacji.

Były strongman miał okazję zmierzyć się z Erko Junem, dużo młodszym od siebie Bośniakiem, który zamierzał udowodnić swoją wyższość nad Polakiem. "Dominator" nie dał mu jednak żadnych szans, pokazując wyższość swojego doświadczenia. Choć rywalowi nie brakowało ambicji, to Mariusz Pudzianowski wyczekał na odpowiedni moment i pokazał wielką klasę.

Robert Lewandowski pobił kolejny rekord! Takiej serii nie miał jeszcze nikt w historii ligiRobert Lewandowski pobił kolejny rekord! Takiej serii nie miał jeszcze nikt w historii ligiCzytaj dalej

KSW 51 wielkim sukcesem medialnym

Gala KSW po raz pierwszy została zorganizowana w Chorwacji. Widzowie w Zagrzebiu nie ukrywali wielkiego podekscytowania organizacją prestiżowego wydarzenia związanego ze sportami walki, które na Bałkanach są bardzo popularne. Wielu widzów doskonale kojarzyło Mariusza Pudzianowskiego, którego znało choćby z występów na poprzednich galach.

Polak miał zmierzyć się z Erko Junem. Rywal dobrze radził sobie w stójce, pokazując efektowną szybkość. Miał jednak ogromne problemy, gdy Pudzian zdołał sprowadzić go do parteru. Internauci nagrali jedną z efektownych akcji wykonanych przez "Dominatora", w której doskonale pokazał on, że wciąz potrafi doskonale poradzić sobie w walce nawet z dużo młodszym rywalem.

ZOBACZ EFEKTOWNE POWALENIE RYWALA PRZEZ MARIUSZA PUDZIANOWSKIEGO:

Mariusz Pudzianowski vs Erko Jun | Walka KSW

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News