KSW Nokaut
screen Twitter/KSW
Autor Łukasz Kowalski - 11 Października 2020

Niesamowity nokaut Mameda Chalidowa. Potężne kopnięcie, rywal bezwładnie padł na matę (WIDEO)

KSW po raz kolejny przyniosło wielkie emocje. Starciem wieczoru był pojedynek Mameda Chalidowa ze Scottem Askhamem o pas mistrzowski. Nikt się nie spodziewał takiego zakończenia walki. Czeczen z polskim paszportem pokazał, że dalej jest piekielnie niebezpieczny. O jego nokaucie będzie się mówiło jeszcze długo.

KSW po raz kolejny nie zawiodło kibiców i zapewniło wielkie emocje. Gala w Łodzi jeszcze przed rozpoczęciem wzbudzała wielkie zainteresowanie. W karcie walk znalazły się pojedynki m.in.: Damiana Janikowskiego czy Michała Materli. Ozdobą wieczoru miała być walka o pas mistrzowski KSW Mameda Chalidowa ze Scottem Askhamem.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Iga Świątek poruszyła nas do granic. Tuż po finale Rolanda Garrosa zrobiła coś pięknego, łzy same cisną się do oczu
  2. Nikt Ci nie przypomni, a opłata 125,40 zł jest absolutnie obowiązkowa. Na dodatek w 2021 roku będzie jeszcze wyższa
  3. Iga Świątek rozbiła bank na French Open. Dorobiła się wielkiej fortuny, może zarobić jeszcze więcej
Iga Świątek nie musi już pracować do końca życia. Za dzisiejsze zwycięstwo dostała zasłużoną, kosmiczną fortunęIga Świątek nie musi już pracować do końca życia. Za dzisiejsze zwycięstwo dostała zasłużoną, kosmiczną fortunęCzytaj dalej

KSW zakończone potężnym nokautem Chalidowa

I faktycznie to, co stało się w oktagonie w ostatniej walki przejdzie do historii federacji. Czeczen z polskim paszportem miał na koncie już trzy porażki z rzędu. W listopadzie ubiegłego roku zmierzył się już z Anglikiem i przegrał na punkty. Teraz fani Chalidowa mieli nadzieję na inny scenariusz.

Kibice mieli uzasadnione obawy przed ponownym starciem Chalidowa z Askhamem. Ich listopadowa walka była bardzo nudna. Anglik zdominował Czeczena w parterze i nie zadawał nawet wielu ciosów. Ostatecznie sędziowie przyznali mu zwycięstwo na punkty.

Tym razem Czeczen napisał inny scenariusz walki. Pojedynek trwał zaledwie 36 sekund. Chalidow od razu ruszył na rywala i zaczął go wściekle atakować. Po serii ciosów zdecydował się na wysokie kopnięcie przeciwnika. Trafił go idealnie w twarz i mógł patrzeć jak Askham bezwładnie ląduje na macie.

Roznegliżowana Justyna Żyła w łóżku z nowym chłopakiem. Podpis zdjęcia mówi wszystko (FOTO)Roznegliżowana Justyna Żyła w łóżku z nowym chłopakiem. Podpis zdjęcia mówi wszystko (FOTO)Czytaj dalej

Wielkie zwycięstwo Chalidowa

40-letni Chalidow w wielkim stylu odzyskał pas mistrzowski KSW. Wielu kibiców MMA już skreślało Czeczena, ale on pokazał się z fantastycznej strony, którą prezentował przez lata. Jak sam zaznaczył po walce, jest gotowy na trzecie starcie z Anglikiem. Włodarze KSW nie wykluczają, że do niej dojdzie.

- Czy tak się skończy, nie wiedziałem. Byłem mocno zmotywowany. Przez te wszystkie moje poprzednie walki nie byłem sobą. Po operacji w 2015 roku walczyłem na pół gwizdka. Dziś wyszedłem z inną głową i powiedziałem, że będę tym Mamedem, którym byłem kiedyś - powiedział po walce Łukaszowi Jurkowskiemu.

- Poczekajmy, zobaczymy co będzie się działo. Mam inne nastawienie teraz. Dziękuję Bogu i sztabowi. Zrobiliśmy to. To było wspólne zwycięstwo. Po ostatniej walce schodziłem i powiedziałem, że jestem szczęśliwym człowiekiem, bo mam was. I to zwycięstwo jest dla was - dodał.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jeśli tankowałeś na Orlenie, możesz mieć poważny problem. Klienci zgłaszają wielotysięczne szkody
  2. Najdziwniejsza misja kosmiczna w historii ludzkości? Wystrzelone w kosmos auto dotarło w niezwykłe miejsce
  3. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  4. Manchester United podpisał kontrakt z wielką gwiazdą. Kibice go pokochają, ma wyciągnąć zespół z kryzysu
  5. Justyna Żyła zdradziła swój sekret na chorobę, z którą zmagają się miliony Polaków. Jej przepis to prawdziwa rewelacja (FOTO)
  6. Pamiętacie „Matki, żony i kochanki”? Poruszające słowa Anny Romantowskiej, serialowej Wiktorii, o byłym mężu

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News