KSW 53 Mateusz Gamrot
TOMASZ RADZIK/East News
Autor Aleksy Kiełbasa - 3 Lipca 2020

Gamrot stroszy piórka przed walką z Parkiem w KSW 53 (WIDEO)

Słownych potyczek ciąg dalszy. Mateusz Gamrot i Norman Parke coraz mocniej podkręcają temperaturę przed ich trzecią walką. Polak odgraża się w internecie i zapowiada, że wróci z przytupem, co zupełnie nie wzrusza jego rywala, który zamierza „wbić ostatni gwóźdź do jego trumny”.

Mateusz Gamrot i Norman Parke już dwukrotnie stanęli naprzeciw siebie w klatce podczas gali KSW 39 oraz KSW 40. Oba starcia były niezwykle widowiskowe, ale nie zabrakło w ich trakcie wielu kontrowersji. Teraz nadchodzi czas, aby rozstrzygnąć, który z zawodników jest faktycznie lepszy.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Dwa wypadki na lotnisku w Polsce, służby ruszyły do akcji. Wszystko działo się błyskawicznie
  2. Legia Warszawa potwierdziła pierwszy letni transfer. Gwiazda Ekstraklasy trafi na Łazienkowską, to już oficjalne

Długa przerwa Gamrota

Polski fighter nie walczył w KSW już niemal przez 2 lata. Mimo to, nadal posiada mistrzowskie pasy tej federacji w kategoriach piórkowej i lekkiej. Ponadto Gamrot nie zaznał jeszcze goryczy porażki w trakcie swej zawodowej kariery. Jednak po długich negocjacjach z KSW, nasz zawodnik wraca do klatki polskiej federacji, aby rozstrzygnąć w walce prywatne niesnaski z weteranem UFC Normanem Parke podczas gali KSW 53.

Wisła Kraków nie zagra w Ekstraklasie. Nie udało się zebrać pieniędzy, klub wystartuje w I lidzeWisła Kraków nie zagra w Ekstraklasie. Nie udało się zebrać pieniędzy, klub wystartuje w I lidzeCzytaj dalej

Polak pewny siebie przed KSW 53

Mateusz Gamrot i Norman Parke najdelikatniej rzecz ujmując nie przepadają za sobą. Obaj stoczyli jak do tej pory 2 walki. W pierwszym starciu wygrał Polak, a drugie zakończyło się awanturą w klatce. Od tamtego czasu zawodnicy docinają sobie za pośrednictwem wszelkich dostępnych kanałów. Parke zarzucał nawet Gamrotowi, jak ten może być nadal mistrzem, w związku z jego długą przerwą. Tym razem to nasz wojownik pręży się przed KSW 53, ale Irlandczyk z Północy nie pozostaje mu dłużny.

- Mocno, z przytupem przypomnę o sobie. Dla mnie on jest bardzo prostym zawodnikiem, to będą łatwe pieniądze do zarobienia – powiedział Mateusz Gamrot w oficjalnej zapowiedzi walki wieczoru KSW 53.
- Wracam, żeby wbić ostatni gwóźdź do jego trumny. To będzie ciężka walka na jego powrót. Czas skończyć Gamrota, niech się pakuje i walczy gdzie indziej – odpowiedział Parke.

Po takich słowach walka zapowiada się jeszcze ciekawiej.

Gala KSW 53 odbędzie się 11 lipca i będzie transmitowana w systemie PPV w cenie 29 zł.

Źródło: WP Sportowe Fakty

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Likwidacje i zwolnienia. Uwielbiana w Polsce sieciówka zamknie 170 sklepów
  2. iPhone 12 może być sprzedawany bez ładowarki. Apple znów zaskakuje cały świat
  3. 89-letni były szef Formuły 1 właśnie został ojcem. Jego córka została niedawno babcią
  4. Cracovia chce zapłacić gigantyczną karę. Klub zgłosił się z propozycją do PZPN, kwota nie mieści się w głowie
  5. Franciszek Smuda odpowiedział na atak Roberta Lewandowskiego. Minęło osiem lat, on wciąż nie zapomniał
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News