Ciro Immobile Lazio Rzym
www.imagephotoagency.it via www.imago-images.de/Imago Sport and
Autor Aleksy Kiełbasa - 4 Listopada 2020

Lazio Rzym w poważnych tarapatach. Może zostać wyrzucone z Seria A

Lazio Rzym może zostać wyrzucone z rozgrywek Serie A. Choć wydaje się to nieprawdopodobne, to czarny scenariusz faktycznie może się ziścić. Wszystko przez domniemane złamanie regulaminu dotyczącego wystawienia piłkarzy. Sprawę ma zbadać prokuratora i jeśli faktycznie doszło do przekroczenia przepisów, wówczas rzymianie faktycznie mogą pożegnać się z włoską ekstraklasą.

Lazio Rzym występuje na poziomie Seria A nieprzerwanie od 1988 roku. To jeden z największych włoski klubów, który posiada aż 41 różnych sekcji sportowych.

Jednak w tym przypadku mowa właśnie o piłkarzach rzymskiego zespołu, którzy być może w tym sezonie będą musieli się pożegnać z włoską ekstraklasą.

Otóż okazuje się, że w trakcie spotkania z Torino, który Biancocelesti wygrali 4:3, miało dojść do złamania regulaminu przez klub ze stolicy Włoch. Na boisku pojawili się piłkarze, którzy nie byli uprawieni do tego, aby wziąć udział w tym meczu, za co Lazio grozi wyrzucenie z rozgrywek Serie A.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczna wiadomość obiegła Polskę. Nie żyje Ireneusz Lazurowicz, kochały go tysiące Polaków, smutne informacje
  2. Media obiegły niepokojące doniesienia nt. 500 plus. Minister postawił sprawę jasno
  3. Michał Żewłakow potwierdził swój powrót. Tym razem II liga, będzie tam ze starym znajomym
Gdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Igi Świątek, spadliśmy z krzeseł. To kultowa postać polskiego sportuGdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Igi Świątek, spadliśmy z krzeseł. To kultowa postać polskiego sportuCzytaj dalej

Lazio Rzym wystawiło piłkarzy wbrew przepisom

We wspomnianym meczu z Torino, w drużynie Lazio na boisku pojawili się Ciro Immobile i Lucas Leiva. Obaj niedawno przechodzili przez koronawirusa i wedle regulaminu zbyt wcześnie zostali dopuszczeni gry.

Mało tego, na ławce rezerwowych siedział również bramkarz Biancocelestich, Thomas Strakosha, który również w ostatnich tygodniach zmagał się z koronawirusem.

Według protokołu zdrowotnego piłkarze muszą otrzymać negatywny wynik testu na obecność COVID-u 19, nie później niż tydzień przed spotkaniem.

Justyna Kowalczyk nie wytrzymała. Mocno uderzyła w rządzących, poszło o Strajk KobietJustyna Kowalczyk nie wytrzymała. Mocno uderzyła w rządzących, poszło o Strajk KobietCzytaj dalej

Klub może zostać wyrzucony z Serie A

Prokuratura zajęła się już tą sprawą. Według dziennika "La Gazzetta dello Sport" przesłuchani zostali prezes Lazio Rzym Claudio Lotito i klubowy lekarza - Ibo Pulciniego.

Wyniki testów otrzymała również włoska federacja, która zweryfikuje ewentualne złamanie procedur. Jeśli do takowych faktycznie doszło, kara może być wówczas bardzo surowa.

Włoska gazeta uważa, że Lazio grozi nawet wyrzucenie z rozgrywek Serie A, co byłoby prawdziwą sensacją.

Na naszym podwórku również dochodzi do łamania reguł bezpieczeństwa sanitarnego. Mowa o ostatniej wpadce Legii Warszawa, która wystawiła do pierwszego składu Igora Lewczuka, mającego stan podgorączkowy. O tym szerzej pisaliśmy dla Was tutaj i tutaj.

Źródła: La Gazetta dello Sport, Onet Sport

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niesamowite zjawisko na komecie. Naukowcy przecierali oczy ze zdumienia
  2. Niesamowite zjawisko na komecie. Naukowcy przecierali oczy ze zdumienia
  3. Tragiczna wiadomość obiegła Polskę. Nie żyje Ireneusz Lazurowicz, kochały go tysiące Polaków, smutne informacje
  4. Warta Poznań bezlitosna dla Legii Warszawa. Wszystko przez wczorajszy mecz, "umowa została złamana"
  5. Michał Żewłakow potwierdził swój powrót. Tym razem II liga, będzie tam ze starym znajomym
  6. Policjanci podejrzewali porwanie - prawda była zupełnie inna
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News