Lechia Gdańsk gf
.
Autor Piotr Bernaciak - 30 Stycznia 2020

Z ostatniej chwili: Piłkarz klubu z Ekstraklasy z podejrzeniem zawału serca. Poruszająca wiadomość

Lechia Gdańsk przygotowuje się do walki o najwyższe cele w Ekstraklasie, jednak bardzo prawdopodobne jest, że będzie musiała radzić sobie bez znanego zawodnika. Dowiadujemy się bowiem o jego bardzo poważnych kłopotach zdrowotnych.

Lechia Gdańsk w poprzednim sezonie poradziła sobie bardzo dobrze i w obecnych rozgrywkach liczyła na poprawienie swojego rezultatu. Niestety, okazuje się, że prawdopodobnie jej walka o kolejne ligowe punkty odbędzie się bez udziału jednego z bardziej znanych zawodników. Dziś dotarły do nas przykre informacje, które jako pierwszy podał portal weszlo.com.

Dowiedzieliśmy się bowiem, że Żarko Udovicić, serbski zawodnik ściągnięty minionego lata z Zagłębia Sosnowiec, miał podejrzenie zawału serca podczas trwającego zgrupowania pierwszej drużyny. Dla samego piłkarza jest to katastrofalna wiadomość, która skazuje go na ogromny problem. Nie wiadomo, kiedy w zasadzie będzie on w stanie ponownie uprawiać futbol na wysokim poziomie.

Kamil Stoch coraz bliżej końca kariery. Niektórzy zdążyli już przekreślić jego marzeniaKamil Stoch coraz bliżej końca kariery. Niektórzy zdążyli już przekreślić jego marzeniaCzytaj dalej

Lechia Gdańsk walczy o najwyższe cele

Żakro Udovicić poczuł się gorzej i zgłosił sztabowi medycznemu kłucie w klatce piersiowej podczas zgrupowania w Turcji, jak poinformował dziś portal weszlo.com. Dowiadujemy się, że to był koniec jego treningów w barwach drużyny z Trójmiasta w trakcie zgrupowania. Dalsze badania ma on przejść już w Polsce, jednak pierwsze prognozy nie są optymistyczne.

Bardzo prawdopodobny jest zawał serca. W tej sytuacji nie wiadomo, za ile Żarko Udovicić miałby wrócić do gry. Lechia Gdańsk z pewnością nie będzie ryzykować zdrowia swojego zawodnika. Przy tak niecodziennym problemie konieczna jest długa rehabilitacja, która nierzadko kończy się nawet całkowitym zakończeniem kariery serbskiego zawodnika.

Lechia Gdańsk ma poważny problem

Nie wiadomo, ile może potrwać przerwa Udovicicia. Rok temu w podobnej sytuacji znalazł się Iker Casillas, który dopiero teraz szykuje się do powrotu do wyjściowego składu FC Porto. Można spodziewać się, że piłkarz Lechii Gdańsk nie pojawi się już na murawie w tym sezonie PKO Ekstraklasy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polskie siatkarki zmagają się z dramatem. Cudem uniknęły walkowera
  2. Polskich skoczków obejrzą tylko najwytrwalsi. Nieludzkie godziny weekendowego konkursu
  3. Robert Lewandowski pobije kolejny rekord. Kibice przecierają oczy ze zdziwienia
  4. Stroje Polaków na Euro 2020 nie będą biało-czerwone? PZPN nie pozostawia złudzeń (FOTO)
  5. Łukasz Fabiański pokazał klasę po powrocie z kontuzji. Radosne wiadomości w sprawie bramkarza
  6. Smutne doniesienia o Piotrze Żyle. Media dotarły do nieznanych faktów, był na skraju

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News