Legia Warszawa Majecki
YouTube - Lega Warszawa
Autor Piotr Bernaciak - 11 Października 2019

Gwiazda Legii odejdzie już tej zimy? Pojawiło się wiele ofert, klub chce zarobić

Legia Warszawa może już tej zimy sprzedać jedną ze swoich gwiazd. Młody piłkarz otrzymał wiele ofert, a klub bardzo chce skorzystać z propozycji. Nie jest tajemnicą, że Legii zależy teraz na pieniądzach z transferów.

Legia Warszawa nie jest w najlepszej sytuacji finansowej. Wysokie kontrakty dla zawodników i brak awansu do europejskich pucharów trzeci rok z rzędu sprawiają, że teraz klub ma pewne problemy. Sprzedaż Carlitosa oraz transfer Sandro Kulenovicia pozwoliły zapewnić środki na ten sezon, jednak nie da się ukryć, że potrzebne są następne ruchy, by zapewnić pewną stabilność.

Z tego powodu już niebawem drużynę opuścić może kolejna gwiazda. Mówi się, że niebawem z oferty klubu zagranicznego skorzystać może Radosław Majecki, utalentowany golkiper mistrzów Polski mający już na koncie powołanie do reprezentacji Polski. Spekuluje się, że jego odejście może nastąpić nawet w ciągu najbliższych trzech-czterech miesięcy. Legia Warszawa chce skorzystać z okazji.

Nie żyje były reprezentant Niemiec. Miliony poznały go podczas meczu z PolskąNie żyje były reprezentant Niemiec. Miliony poznały go podczas meczu z PolskąCzytaj dalej

Legia Warszawa chce sprzedać swoją gwiazdę

Zdaniem polskich dziennikarzy nie brakuje chętnych na pozyskanie Radosława Majeckiego. Dowiadujemy się, że zainteresowani jego sprowadzeniem są między innymi Celtic Glasgow, Fiorentina, Lazio, Rennes czy Espanyol. Polak zdecydowanie ma potencjał do gry w najlepszych ligach na świecie, dlatego jego przenosin do któregokolwiek z tych klubów nie można wykluczyć.

Legia bedzie miała problem, bo pozostanie bez pierwszego bramkarza. Do gry gotowy jest Radosław Cierzniak, ale nie jest to młody piłkarz, dlatego Legia chcialaby znaleźć kogoś do gry. Sporym plusem jest natomiast zastrzyk finansowy, który w tej sytuacji niewątpliwie będzie spory. Mówi się o kilku milionach euro, choć trudno oszacować dokładną kwotę, jaką może otrzymać Legia.

Legia Warszawa nie będzie odrzucać ofert

Klub z Warszawy na pewno nie ma zamiaru odrzucać propozycji, które będą atrakcyjne finansowo, dlatego możemy spodziewać się, że transfer może zostać ogłoszony nawet tej zimy. Póki co pozostaje nam czekać na negocjacje pomiędzy klubami.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News