Reprezentacja Polski Legia Warszawa
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 12 Kwietnia 2020

Reprezentant Polski bliski przenosin do Hiszpanii. Chce go legendarny klub, transfer już tego lata?

Legia Warszawa już niebawem może sprzedać jednego ze swoich wyjątkowo utalentowanych zawodników. Rzekomo chce go klub z samej czołówki ligi hiszpańskiej. Ten transfer byłby prawdziwym hitem okna transferowego.

Legia Warszawa może niebawem pożegnać zawodnika, który wyrósł na prawdziwą gwiazdę Ekstraklasy. Wielu ekspertów i specjalistów zajmujących się obecnym szkoleniem piłkarzy w naszej lidze twierdzi, że od dawna nie mieliśmy do czynienia z tak wielkim talentem w naszej lidze. Być może niebawem uda się przebić transferowy rekord kwoty za piłkarza sprzedawanego z Polski.

Hiszpańskie media twierdzą, że klub z ich kraju jest wyjątkowo zainteresowany sprowadzeniem jednego z zawodników Legii Warszawa. Bardzo rzadko zdarza się, by któryś z naszych klubów sprzedawał swoich zawodników do topowych lig, a jeszcze rzadziej - by trafiali oni do drużyn z czołówki. Tym razem jednak mamy do czynienia z wyjątkowym przypadkiem.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kim jest żona Marcina Najmana? "El Testosteron" pokazał swoją partnerkę (FOTO)
  2. RP: Polacy wymyślili lek na koronawirusa
Polscy kibice zamarli. 20-letni piłkarz zginął pod własnym domem w WielkanocPolscy kibice zamarli. 20-letni piłkarz zastrzelony pod własnym domem w WielkanocCzytaj dalej

Legia Warszawa może sprzedać swoją gwiazdę

Legia Warszawa z pewnością cieszy się z tego, że w końcu udało jej się wychować gwiazdę ligi z potencjałem na ogromną karierę. Michał Karbownik doskonale poradził sobie po wejściu do składu. Zaczynał od pozycji awaryjnego lewego obrońcy, a stał się jednym z najlepszych piłkarzy ligi na tej pozycji. Warto pamiętać, że wszyscy bliscy piłkarza twierdzą, że znacznie lepiej gra on w środku pola.

Niewykluczone, że Legia sprzeda Karbownika za dwucyfrową kwotę, co pozwoliłoby uratować budżet klubu. Hiszpańskie Estadio Deportivo informuje nawet, że reprezentantem Polski do lat 20 zainteresowana jest hiszpańska Sevilla. Klub z czołówki hiszpańskiej ligi z pewnością byłby świetnym miejscem dla polskiego piłkarza do rozwoju i trafienia na sam szczyt.

Prawie nikt nie wie, jak wygląda siostra Roberta Lewandowskiego. Podobna do brata? (FOTO)Prawie nikt nie wie, jak wygląda siostra Roberta Lewandowskiego. Podobna do brata? (FOTO)Czytaj dalej

Legia Warszawa ma nadzieję na duży zarobek

Plany transferowe klubu mogą ulec zmianie w związku z COVID-19, jednak mimo wszystko niewykluczone, że jednak uda się dopiąć transakcję, na co zapewne liczyłaby Legia, Sevilla, a także sam Michał Karbownik. Wszystko powinno rozstrzygnąć się już po otwarciu tego okna transferowego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo ważne słowa szefa WHO. Chodzi o znoszenie ograniczeń i restrykcji
  2. Do której będą otwarte sklepy w Wielką Sobotę? Godziny otwarcia marketów
  3. Rewolucja w piłce nożnej. FIFA zmienia zasady ws. rzutów karnych i VAR
  4. Anna Lewandowska zdradziła swój wielkanocny sekret. Przepis na mazurka, który rozpływa się w ustach
  5. Nagły zwrot ws. kontraktu Jerzego Brzęczka. PZPN nie ufa selekcjonerowi
  6. Sąsiad Polski zamyka sklepy. Otwarte stacje benzynowe, ale obsłużą tylko wybranych

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News