legia warszawa
.
Autor Piotr Bernaciak - 15 Stycznia 2020

Piłkarz Legii Warszawa przechodzi do Wisły Kraków. Kibice mogą mu tego nie wybaczyć

Legia Warszawa doszła do porozumienia z Wisłą Kraków w sprawie transferu jednego z jej piłkarzy. Kibice mogą nie być zadowoleni z tego powodu. Wiadomo, że animozje kibicowskie wobec tymi klubami są bardzo ostre.

Legia Warszawa przeprowadza tego lata nie tylko transfery do klubu, ale również oddaje swoich piłkarzy do innych klubów. Dzisiaj dowiedzieliśmy się o kolejnym transferze, o którym mówiło się już od dłuższego czasu. Na potwierdzenie przyszło nam trochę poczekać, jednak oba kluby ostatecznie ustosunkowały się do plotek podawanych od kilku dni w prasie.

Dowiedzieliśmy się, że Legia Warszawa ostatecznie potwierdziła przenosiny swojego piłkarza do Wisły Kraków. Tego typu transfer z pewnością wywoła spore emocje u kibiców, bowiem fani obu klubów nie żyją w dobrych relacjach i piłkarze Legii nie są mile widziani na stadionie Białej Gwiazdy. Tym razem jednak postanowiono zaryzykować i sprowadzić młodego obrońcę.

Uczestnik Ligi Mistrzów bliski gry w Ekstraklasie. Zadziwiający transfer może stać się faktemUczestnik Ligi Mistrzów bliski gry w Ekstraklasie. Zadziwiający transfer może stać się faktemCzytaj dalej

Legia Warszawa oddała piłkarza do Wisły Kraków

Wisła Kraków i Legia Warszawa poinformowały za sprawą swoich mediów, że transfer Mateusza Hołowni do Krakowa został sfinalizowany. Nie są to przenosiny definitywne, lecz jedynie wypożyczneie do końca sezonu. Hołownia występował już wcześniej w Ekstraklasie, ale nie mógł być zadowolony ze swojej pozycji w dotychczasowym zespole, dlatego został ponownie wypożyczony.

W tym sezonie Mateusz Hołownia zaliczał epizody w Śląsku Wrocław, jednak było to dla niego za mało. Ostatecznie wypożyczenie zostało skrócone, a piłkarz tego samego dnia trafił do Wisły Kraków. Klub ten ma swoje problemy, dzięki czemu Hołownia zapewne będzie mógł liczyć na znacznie więcej czasu od trenera Artura Skowronka. Wszystko zależy od zimowych przygotowań.

Legia Warszawa wypożyczyła swój talent

Nie wiadomo, jak Mateusz Hołownia poradzi sobie w Krakowie, lecz jeżeli pójdzie mu obiecująco, to zapewne od nowego sezonu znów będzie mógł liczyć na walkę o miejsce w pierwszym składzie Legii. Póki co musi on martwić się o utrzymanie Wisły Kraków, co nie będzie łatwym zadaniem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Podolski zdradził, gdzie zagra? To zdjęcie mówi wszystko (FOTO)
  2. Klub Ekstraklasy nad przepaścią. Władze miejskie wycofują wsparcie, kibice wstrzymali oddech
  3. Potwierdziły się najgorsze przypuszczenia w sprawie kontuzji reprezentanta Polski. Prawdziwy dramat
  4. Znamy najbogatszy klub świata. TVN podaje niesamowite informacje
  5. TVP bez Roberta Lewandowskiego. Kibice w Polsce będą oburzeni
  6. Wielu Polaków chciało mu pomóc. Niestety, nie żyje Patryk

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News