Legia Warszawa
Jan Bielecki/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 30 Października 2020

Trener Legii wściekły na piłkarza klubu. Poszedł balować w trakcie kwarantanny, teraz będą konsekwencje

Legia Warszawa najbliższe spotkanie ligowe rozegra w poniedziałek, a jej przeciwnikiem będzie beniaminek PKO Ekstraklasy Warta Poznań. Nim doczekamy się kolejnej dawki ligowych emocji, klubem ze stolicy wstrząsnął skandal. Mowa oczywiście o nieodpowiedzialnym zachowaniu jednego z zawodników, który złamał wszelkie zasady bezpieczeństwa obowiązujące w czasie pandemii i urządził sobie wielką imprezę. Teraz czekają go poważne konsekwencje, o czym świadczy m.in. wypowiedź trenera Czesława Michniewicza.

Legia Warszawa musi rozwiązać poważny problem dotyczący jednego ze swoich piłkarzy. Nieodpowiedzialny zawodnik złamał protokół bezpieczeństwa wprowadzony na czas pandemii koronawirusa i urządził szaloną imprezę w swoim mieszkaniu. Klub zamierza wyciągnąć surowe konsekwencje.

Tomasz Smokowski ostro o Jarosławie Kaczyńskim. Mocne słowa przed tysiącami Polaków, Tomasz Smokowski ostro o Jarosławie Kaczyńskim. Mocne słowa przed tysiącami Polaków, "że Ci nie wstyd" (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Grzegorz Krychowiak był o krok od legendarnego klubu. Mógł trafić tam już latem, zabrakło naprawdę niewiele
  2. TVN pilnie ostrzega Polaków. Zacznie się już dzisiaj, ogromne niebezpieczeństwo i zagrożenie aż do soboty
  3. Polsat przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje Stanisław Gazda, gwiazdor miał 82 lata


Legia Warszawa zamierza ukarać nieodpowiedzialnego zawodnika

Już w poniedziałek Legia Warszawa rozegra kolejny mecz PKO Ekstraklasy. Przeciwnikiem aktualnych mistrzów Polski będzie Warta Poznań. W meczu w Wielkopolsce na pewno nie weźmie udziału William Remy.

Zawodnik Legii stał się bohaterem skandalu, jaki wybuchł, gdy w sieci pojawiły się zdjęcia z imprezy zorganizowanej przez piłkarza w swoim mieszkaniu. Remy bawił się w najlepsze w towarzystwie kilku kobiet, nie przestrzegając zasad bezpieczeństwa, które obowiązują w całej Polsce na czas pandemii koronawirusa.

Tym samym nieodpowiedzialny piłkarz naraził nie tylko siebie, ale i innych zawodników Legii Warszawa, z którymi mógł mieć kontakt. Klub zdecydowanie potępił zachowanie swojego zawodnika i odsunął go od zespołu. Potwierdziła to rzecznik Legii Izabela Kruk.

- W związku z potwierdzeniem złamania przez zawodnika zasad obowiązujących w Klubie i ogólnych przepisów związanych z sytuacją pandemiczną, William Remy został niezwłocznie odizolowany od drużyny i przebywa na kwarantannie. Klub wyciągnie wobec niego zdecydowane konsekwencje - napisała Kruk na Twitterze.

Zawodnik wpadł w poważne tarapaty. Do sytuacji odniósł się przed meczem z Wartą Poznań także trener Legii Czesław Michniewicz. Remy naraził się także doświadczonemu szkoleniowcowi.

Justyna Żyła zabrała głos w sprawie Strajku Kobiet. Jej słowa rozwścieczyły internautówJustyna Żyła zabrała głos w sprawie Strajku Kobiet. Jej słowa rozwścieczyły internautówCzytaj dalej


Czesław Michniewicz zabrał głos po aferze z Remym

- Najważniejsza decyzja została podjęta. Remy nie może brać udziału w treningach, musi przejść przez dziesięciodniową kwarantannę, podczas której odbędzie rozmowę z dyrektorem sportowym i pewnie też menedżerem. Dziś go nie ma z nami, takie są środki bezpieczeństwa - przekazał Michniewicz cytowany przez portal legia.com.

- Żałuję, że William Remy tak się zachował. Oczekujemy od zawodników poświęcenia i profesjonalizmu. Sami przestrzegamy reguł, zmieniliśmy w tym tygodniu zasady panujące w Legia Training Center. Konsekwencje będą adekwatne do nieprofesjonalnego zachowania - dodał. Można zatem przypuszczać, że William Remy zostanie dotkliwie ukarany.

Najbliższy mecz swoich kolegów William Remy będzie mógł zatem obejrzeć jedynie w telewizji. Zawodnik w tym sezonie nie zalicza się do faworytów Czesława Michniewicza. Rozegrał tylko trzy mecze na siedem możliwych. Jego umowa z mistrzami Polski wygasa już w czerwcu przyszłego roku.

Źródło: legia.com

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Poszła na zakupy do Auchan i poczuła ogromne zagrożenie. Wezwała policję
  2. Bardzo niebezpieczne oszustwo. Cyberprzestępcy podszywają się pod WHO
  3. Grzegorz Krychowiak był o krok od legendarnego klubu. Mógł trafić tam już latem, zabrakło naprawdę niewiele
  4. Ciężka sytuacja Lecha Poznań. Najwięksi rywale bezlitośni, awans z grupy niemożliwy?
  5. Klasyk w Pucharze Polski odwołany. Kibice nie kryją rozczarowania
  6. Rozpędzony czołg z impetem wjechał w osobową Skodę. Niezwykły wypadek - Wideo
  7. Washington Post: otrzymał 27 ciosów nożem, bo poprosił o założenie maseczek

Test maseczek ochronnych - który rodzaj jest najskuteczniejszy?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News