Lewandowski
instagram.com/rl9
Autor Mateusz Wysokiński - 17 Maja 2020

Lewandowski mógł dzisiaj liczyć na wsparcie niezwykłego kibica. Mała Klara dzielnie wspierała tatę (FOTO)

Lewandowski znajduje się dzisiaj na ustach całych piłkarskich Niemiec. Piłkarz reprezentacji Polski z wielką klasą wrócił do gry w meczu z Unionem Berlin i genialnie wykonał rzut karny. Polak spisywał się na boisku dzisiaj wyjątkowo dobrze, co możliwe, że podyktowane jest niezwykłym kibicem, który oglądał mecz. Mała Klara została sfotografowana przez mamę w trakcie oglądania meczu taty.

Lewandowski zaimponował dzisiaj wszystkim kibicom "Bawarczyków". Piłkarz reprezentacji Polski, który w tym sezonie jest bezwzględny dla bramkarzy w Niemczech potwierdził swoją wielką dyspozycję i pokonał dzisiaj Rafała Gikiewicza, dzięki czemu stał się bohaterem piłkarskich Niemiec. Okazuje się, że mała Klara jest wiernym kibicem ojca i spędziła dzisiaj popołudnie na oglądaniu swojego taty w akcji.

Robert Lewandowski wrócił w wielkim stylu. Napastnik bezwzględny dla Gikiewicza, co za bramka (VIDEO)Robert Lewandowski wrócił w wielkim stylu. Napastnik bezwzględny dla Gikiewicza, co za bramka (VIDEO)Czytaj dalej

Lewandowski strzelił dziś piękną bramkę. Mógł liczyć na wsparcie najlepszego kibica

Mała Klara, która wraz z mamą i swoją siostrą Laurą siedzą same w domu nie kryją tęsknoty za piłkarzem reprezentacji Polski. Szczególnie, że Robert Lewandowski został kilka dni temu ojcem. Wezwanie do klubu spowodowało jednak, że musiał opuścić swoich najbliższych w celu przygotowania się do spotkań wracającej Bundesligi.

Mimo tęsknoty, Lewandowski bardzo dobrze przepracował okres przygotowawczy do wznowienia sezonu i pokazał się dzisiaj z bardzo dobrej strony w trakcie meczu z Unionem Berlin. Okazuje się, że może liczyć na wsparcie niezwykłego kibica. Mała Klara, mimo że jest małą dziewczynką, w wielkim skupieniu oglądała mecz swojego ojca.

Lewandowski bohaterem Monachium. Polak coraz bliżej wielkiego rekordu, kibice w szokuLewandowski bohaterem Monachium. Polak coraz bliżej wielkiego rekordu, kibice w szokuCzytaj dalej

Lewandowski nie zawiódł oczekiwań Klary. Stał się bohaterem Monachium

Córka państwa Lewandowskich musiała oszaleć z radości, kiedy jej tata znalazł się przed możliwością zdobycia bramki. Była 40. minuta meczu, a polski piłkarz podszedł na linię 11 metrów w celu pokonania Rafała Gikiewicza. Z racji tego, że Polak jest specjalistą w sprawie rzutów karnych, dobra dyspozycja byłego bramkarza Śląska Wrocław nie powstrzymała go, a mała dziewczynka została uwieczniona w koszulce swojego ojca.

Lewandowski

ZOBACZ TAKŻE:

       1. Szumowski zabrał głos. Powiedział o końcu epidemii w Polsce
       2. Wielka manifestacja w Warszawie. Górnicy odwołali swój udział w proteście
       3. Justyna Żyła ogłosiła, że szuka męża. Poinformowała też, jakie wymagania trzeba spełnić, by zostać kandydatem
       4. Wielbiły go miliony. Dziś były reprezentant kraju walczy o życie, wyjątkowo smutna historia z Anglii
       5. Robert Lewandowski zwrócił się do wszystkich Polaków. Słowa nie pozostawiają wątpliwości
       6. Onet: Senator zatrzymany przez policję w Warszawie. Użyto siły

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News