Robert Lewandowski jest niezadowolony
TVN
Autor Piotr Bernaciak - 8 Sierpnia 2019

Lewandowski zastanawia się nad swoją przyszłością w Bayernie. "Rozmawiałem z zarządem"

Robert Lewandowski od dłuższego czasu sprawia wrażenie, jakby nie był do końca zadowolony ze swojej obecności w Bayernie. Piłkarz miał nawet rozmawiać o niej z zarządem. Niewykluczone, że usłyszymy niebawem o transferze.

Robert Lewandowski spędził w Bayernie ostatnie kilka lat i coraz głośniej mówi się o tym, że jego odejście z klubu jest możliwe. Póki co jednak nie doczekaliśmy się żadnych konkretów w tej sprawie. Przełom może nastąpić po ostatnich rozmowach polskiego napastnika z zarządem klubu. Niewykluczone, że obie strony dojdą do porozumienia, które przyniesie korzyść obu stronom.

Jak przekonują niemieckie media, kapitan reprezentacji Polski nie jest jedynym piłkarzem drużyny z Bawarii, który ma wątpliwości co do swojej przyszłości w klubie. Wraz z nim w gabinetach prezesów Bayernu pojawili się ponoć Manuel Neuer i Thomas Muller, czyli absolutnie najważniejsi zawodnicy zespołu mistrza Niemiec.

OFICJALNE: David Luiz przeszedł do angielskiego gigantaOFICJALNE: David Luiz przeszedł do angielskiego gigantaCzytaj dalej

Trudno dziwić się, że Lewandowski zastanawia się nad przyszłością klubu. Drużyna dokonała znacznie gorszych wzmocnień, niż choćby Borussia Dortmund i wiele wskazuje na to, że to właśnie zawodnicy z Zagłębia Ruhry będą dziś faworytami do zdobycia tytułu mistrzowskiego. Trzon drużyny postanowił udać się do włodarzy, by dowiedzieć się jakie są plany na rozwój drużyny.

Niewykluczone, że w przypadku braku optymistycznych perspektyw kluczowe ogniwa pierwszego składu Bayernu będą chciały opuścić drużynę. Na ten moment niewiele wskazuje na to, by nastąpił przełom. Niewykluczone więc, że już w najbliższej przyszłości Lewandowski odejdzie z ekipy mistrza Niemiec. Po wielu latach w końcu możemy doczekać się przełomu w tej sprawie. Tak przynajmniej przekonują niemieckie media.

- Rozmowy są w drodze. Jak długo potrwają, tego nie wiem. Rozmawiałem z zarządem o wzmocnieniach i otrzymałem informację, że nad nimi pracują - powiedział Robert Lewandowski.

- Muszę szczerze powiedzieć, że to nie jest optymalna sytuacja, jeśli mamy tak niewielu profesjonalnych graczy w drużynie. Potrzebujemy większej liczby zawodników, nie tylko do rozgrywania spotkań, ale także do rywalizacji na treningu i do podniesienia jakości. Myślę, że nadszedł czas, aby kontynuować to, co zaczęliśmy i przeprowadzić kolejne transfery - dodał Polak.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News