Liga Europy Gdańsk
Wikipedia - Paweł Nurkowski
Autor Piotr Bernaciak - 23 Marca 2020

Z ostatniej chwili. Finał Ligi Europy w Gdańsku odwołany

Liga Europy w Gdańsku mogła przyciągnąć dziesiątki tysięcy kibiców na trójmiejski stadion. Niestety nic na to w tym momencie nie wskazuje. Takie informacje za sprawą mediów społecznościowych oficjalnie przekazała UEFA.

Liga Europy w Gdańsku rozpoczęła się od dwumeczu Lechii z Brondby w lipcu minionego roku. Choć gdańszczanie ostatecznie odpadli z rozgrywek, to mogliśmy być pewni, że wrócą one do Trójmiasta na mecz finałowy, który był od dłuższego czasu reklamowany. Teraz wiemy jednak, że niemal na pewno się to nie wydarzy w związku z decyzją UEFA, która została dziś ogłoszona.

Wiemy już, że finały Ligi Europy i Ligi Mistrzów zostały odwołane. Taką informację podała UEFA w swoim komunikacie w mediach społecznościowych. Póki co nie wiadomo, czy uda się kiedykolwiek doprowadzić do rozegrania meczu finałowego w Gdańsku, na który czekały tysiące polskich kibiców.

Gwiazda reprezentacji Polski w kwarantannie. Jest w samym epicentrum pandemiiGwiazda reprezentacji Polski w kwarantannie. Jest w samym epicentrum pandemiiCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Nie żyje legenda hiszpańskiego futbolu. Odpowiadał za sukces wielu klubów
2. Przestępcy znaleźli wyjątkowo perfidny sposób na okradanie mieszkań. Uważaj, kto do Ciebie puka

Liga Europy w Gdańsku. Finał został odwołany

Liga Europy w Gdańsku zapowiadała się ciekawie, bo mogliśmy być pewni, że do Polski przyjadą dwa bardzo silne europejskie zespoły. Na ten moment wiemy jednak, że majowy finał nie odbędzie się zgodnie z planem. Wszystko przez epidemię koronawirusa, który uniemożliwi organizację tak wielkiej imprezy sportowej dla dziesiątek tysięcy kibiców z różnych krajów.

Już niebawem powinniśmy poznać kolejny komunikat na temat dalszych rozstrzygnięć w Lidze Mistrzów i Lidze Europy. Na ten moment wiemy jedynie, że finały w Lidze Mistrzów w Stambule i Lidze Europy w Gdańsku zostały odwołane.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Włochy opublikowały porażający raport. Nie wszyscy, którzy zmarli na koronawirusa, wcześniej chorowali, smutna prawda
  2. "Kobieta wjechała pod ciężarówkę, zginęła na miejscu". Śmiertelny wypadek na ważnej drodze na Mazowszu
  3. Wielka radość w rodzinie Cristiano Ronaldo. Portugalczyk w euforii, ogromne szczęście
  4. Joanna Jędrzejczyk pokazała twarz po walce z Zhang. Musiało boleć (FOTO)
  5. Dramatyczny apel legendy światowej piłki nożnej. "Polacy, brońcie się"
  6. Z czego wymutował koronawirus? Jest nagranie, eksperci wskazali straszne miejsce na mapie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News