Liga Europy
Zestadionu.pl
Autor Mateusz Dziubiński - 27 Sierpnia 2020

Z ostatniej chwili. Mecz Ligi Europy odwołany, oficjalny komunikat UEFA i ministerstwa zdrowia z Izraela

Liga Europy miała już w środę rozegrać kolejne spotkanie eliminacyjne do fazy grupowej. Niestety mecz ostatecznie się nie odbył, a wszystko z powodu koronawirusa, który po raz kolejny dotknął piłkarzy występujących w jednej z drużyn. UEFA była zmuszona odwołać mecz w trosce o bezpieczeństwo piłkarzy.

Liga Europy ponownie stanęła w obliczu ogromnego problemu związanego z koronawirusem. UEFA zmuszona była odwołać zaplanowany mecz rundy eliminacyjnej prestiżowych rozgrywek pomiędzy FK Željezničar a Maccabi Hajfa, gdyż w szeregach bośniackiej drużyny pojawiły się przypadki zachorowania na COVID-19.

Adam Małysz przekazał ważne wiadomości Polakom. Chodzi o skoki narciarskie, Adam Małysz przekazał ważne wiadomości Polakom. Chodzi o skoki narciarskie, "zdecydowałem się na ten krok"Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Ministerstwo zdrowia przekazało ważną wiadomość. Każdy powinien o niej pamiętać
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Przed chwilą się zaczęło. Żywioł bezlitośnie uderzył w Polskę, gigantyczne zniszczenia


Liga Europy odwołała mecz z powodu COVID-19

Złe wiadomości dotarły z europejskich boisk, gdzie toczy się walka o udział w fazie grupowej Ligi Europy. Zaplanowane na środę spotkanie pomiędzy FK Željezničar a Maccabi Hajfa musiało zostać odwołane, a wszystko z powodu koronawirusa. Bośniacki klub poinformował, że wśród zawodników, którzy udali się do Izraela na mecz, pojawiły się przypadki zachorowania na COVID-19.

Zawodnicy Željezničara już po przybyciu do Izraela przeszli obowiązkowe testy na obecność koronawirusa. Wyniki badań pojawiły się dopiero w czwartek i okazało się, że wśród piłkarzy jest pięć wyników pozytywnych. Natychmiast zareagowało Ministerstwo Zdrowia Izraela, które nie wyraziło zgody na rozegranie spotkania, które pierwotnie miało się odbyć już 26 sierpnia o godzinie 19:00.

Wielka kompromitacja TVP. W trakcie wczorajszego meczu kibice zobaczyli coś, co odebrało im mowę, wielka wpadka (FOTO)Wielka kompromitacja TVP. W trakcie wczorajszego meczu kibice zobaczyli coś, co odebrało im mowę, wielka wpadka (FOTO)Czytaj dalej


Pięciu członków zespołu zakażonych koronawirusem

Zawodnicy FK Željezničar na razie przebywają w hotelu, gdzie czekają na decyzję UEFA na temat rywalizacji z Maccabi Hajfa. Bośniacy liczą, że uda się rozegrać mecz w innym terminie i nie zostaną wyeliminowani z europejskich pucharów, przez ukaranie walkowerem, jak to miało już miejsce w przypadku Slovana Bratysława i KF Dirta. FK Željezničar przekazał informację, że zarażone osoby odizolowano od reszty zespołu. Zainfekowani czują się dobrze i nie mają żadnych objawów choroby.

Źródło: Transfery.info


ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rząd odrzucił dzisiaj obniżkę, którą sam obiecał. Wszyscy jej oczekujący usłyszeli jedną odpowiedź
  2. Naukowcy prześwietlili 1000-letni posąg. W środku znaleźli coś, co zwaliło ich z nóg
  3. Magda Gessler ujawniła tajemnicę. Wyznała, któremu klubowi kibicuje, jej wybór zaskoczył wiele osób
  4. Hitowy transfer Leo Messiego coraz bliżej. Znamy nazwę klubu, trzeba tylko ustalić detale
  5. Justyna Żyła nie przestaje zaskakiwać. Jej nowe zdjęcie łamie przyjęte kanony (FOTO)
  6. Wideo - Ktoś podrzucał opony na pole rolnika. Ten okrutnie się zemścił

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News