Liga Mistrzów Siatkówka Itas Trentino Jastrzębski Węgiel
.
Autor Piotr Bernaciak - 4 Marca 2020

Z ostatniej chwili: mecz Polaków w Lidze Mistrzów odwołany. Władze podjęły ostateczną decyzję

Liga Mistrzów również zaczyna ponosić konsekwencje epidemii koronawirusa. Dowiadujemy się, że mecz Polaków w elitarnych rozgrywkach został odwołany. Paradoksalnie jest to lepsze rozwiązanie dla naszych zawodników.

Liga Mistrzów do tej pory była rozgrywana bez większych komplikacji, jednak dowiadujemy się, że ostatnie wydarzenia mają ogromny wpływ na decyzje włodarzy na temat rozgrywania kolejnych spotkań. Zwłaszcza mecze międzynarodowe wzbudzają kontrowersje w sytuacji, gdy niektóre zespoły zwyczajnie boją się możliwości zarażenia koronawirusem, czego nawet same nie ukrywają.

Wśród nich znalazł się polski przedstawiciel. Jastrzębski Węgiel niebawem miał się udać na mecz z Itas Trentino w Lidze Mistrzów, ale niedawno doszło do przełomu w tej sprawie. Właściciele klubu wprost oznajmili, że nie zamierzają wysyłać drużyny do Włoch i złożą podanie o odwołanie spotkania w pierwotnym terminie. Odpowiedź ze strony federacji CEV nadeszła bardzo szybko.

Zapadła decyzja w sprawie śmierci Dawida Kosteckiego. Prokuratura ma wątpliwościZapadła decyzja w sprawie śmierci Dawida Kosteckiego. Prokuratura ma wątpliwościCzytaj dalej

Liga Mistrzów. Mecz Polaków odwołany

Początkowo dowiedzieliśmy się, że nie ma mowy o odwoływaniu spotkania. Działacze Jastrzębskiego Węgla odpowiedzieli, że wobec tego zamierzają oddać je walkowerem w trosce o zdrowie zawodników. Nieoczekiwanie doszło jednak do zwrotu akcji, który z pewnością będzie miał świetny wpływ na ewentualny wynik polskiej drużyny. W sprawie zaszła nagła zmiana.

CEV poinformowało, że spotkanie jednak zostanie odwołane i zorganizowane w zupełnie innym terminie, co sprawia, że Polacy nie przegrają pierwszego meczu rezultatem 0:3. Z pewnością jest to dla nich wspaniała wiadomość pod względem dalszej gry w europejskich rozgrywkach, która po porażce walkowerem w pierwszym meczu wydawała się być przesądzona.

Hitowy transfer lidera reprezentacji Polski. Nasz zawodnik dołączy do gigantaHitowy transfer lidera reprezentacji Polski. Nasz zawodnik dołączy do gigantaCzytaj dalej

Liga Mistrzów reaguje na obecną sytuację

Liga Mistrzów zostanie więc zorganizowana w zupełnie innym terminie, co jest świetną wiadomością dla polskiego zespołu i jego kibiców, którzy liczyli na świetny wynik w obecnej edycji europejskich pucharów. Póki co nie podano, na kiedy zostało przesunięte wyjazdowe spotkanie z Itas Trentino i nie wiadomo, kiedy należy spodziewać się komunikatu w tej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Katastrofa statku, nie żyje 18 osób, 30 zaginionych, trwają poszukiwania. Smutne wiadomości ze świata
  2. Paweł Królikowski będzie pochowany w Warszawie. Syn podał datę jego pogrzebu
  3. Dawid Kubacki usłyszał fatalną wiadomość. Potężny cios dla polskiego skoczka
  4. Cristiano Ronaldo został nagrany w przerwie spotkania. Był pewny, że nikt go nie widzi (WIDEO)
  5. Nie żyje jeden z najbardziej utytułowanych sportowców w historii Polski. Był prawdziwą legendą
  6. Produkt sprowadzany z Chin jedliśmy wszyscy. Przez koronawirusa kosmicznie podrożeje

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News