Liga Mistrzów PSG Istanbul Basaksehir
kadr z transmisji spotkania
Autor Piotr Bernaciak - 8 Grudnia 2020

Pilne: mecz Ligi Mistrzów przerwany, piłkarze natychmiast opuścili boisko. Takiej sytuacji nie było jeszcze nigdy

Liga Mistrzów miała nam dzisiaj przynieść mnóstwo emocji, między innymi w meczu Paris Saint-Germain i Basaksehirem. Niestety, zdaniem piłkarzy doszło do gorszącego incydentu. O sprawie mówi już teraz cały świat.

Liga Mistrzów w każdym sezonie przynosi fanom i piłkarzom ogromną radość, jednak dziś doszło do incydentu, o którym pamiętać będziemy długie lata. Niestety, nie w pozytywnym świetle, na co wpływ miało rzekomo zachowanie arbitra.

Wszyscy piłkarze zgodnie opuścili boisko w związku z tym, do czego doszło podczas gry. Fani nie mogli uwierzyć własnym oczom, a gdy komentatorzy potwierdzili wiadomości, wiele osób nie mogło uwierzyć własnym uszom.

Jeśli zachowanie arbitra zostanie potwierdzone, z pewnością czekają go bardzo surowe konsekwencje. Póki co trudno wyrokować w tej sprawie, jednak niewątpliwie możemy mówić o sytuacji bezprecedensowej.

Ujawniamy niesamowity fakt z dzieciństwa Kamila Stocha. Zrobił coś niewyobrażalnego, miał tylko 12 latUjawniamy niesamowity fakt z dzieciństwa Kamila Stocha. Zrobił coś niewyobrażalnego, miał tylko 12 latCzytaj dalej

Liga Mistrzów w ciemnym świetle

Dziś odbywał się mecz Paris Saint-Germain z Istanbul Basaksehirem. Niestety, w jego trakcie doszło do sytuacji, która nigdy nie powinna mieć miejsca, a przynajmniej tak twierdzą piłkarze drużyny gości.

Do zdarzenia doszło w pierwszym kwadransie spotkania. Wówczas niespodziewanie czerwoną kartkę obejrzał Demba Ba, a komentatorzy podali informację, że miał on zostać obrażony na tle rasistowskim. Co gorsza, prowodyrem zachowania miał być arbiter.

Jak się dowiadujemy, rumuński arbiter techniczny miał zwrócić się do piłkarza obraźliwie, nawiązując do jego koloru skóry. Sytuacja była bezprecedensowa, a sam piłkarz pozostawał na ławce rezerwowych.

Piłkarze obu drużyn zgodnie zeszli z boiska, nie godząc się na takie zachowanie ze strony arbitra. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom, bowiem wcześniej w Lidze Mistrzów nigdy nie doszło do takiej sytuacji.

UEFA podała wiadomość, na którą czekali wszyscy kibice. Wiemy już, kiedy zagramy z Anglią, dobre wiadomości dla PolakówUEFA podała wiadomość, na którą czekali wszyscy kibice. Wiemy już, kiedy zagramy z Anglią, dobre wiadomości dla PolakówCzytaj dalej

Liga Mistrzów. Skandal na tle rasistowskim

Póki co nie wiadomo, jak zostanie rozwiązana cała sytuacja. UEFA nie odniosła się do spotkania, na Parc des Princes trwa transmisja telewizyjna, jednak fani mogą obserwować jedynie puste boisko.

Wkrótce podamy więcej informacji na temat skandalu, do jakiego doszło w Paryżu.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News