Liga Mistrzów
zestadionu.pl
Autor Mateusz Wysokiński - 9 Marca 2020

Koronawirus uderzył w Ligę Mistrzów. Pierwszy taki przypadek, kibice na całym świecie załamani

Liga Mistrzów po raz pierwszy stała się ofiarą epidemii koronawirusa. Najważniejsze europejskie rozgrywki piłkarskie napotkały problemy z powodu wzrostu zachorowań na COVID-19 na terenie całego Starego Kontynentu. Okazuje się, że hitowe spotkanie Champions League odbędzie się bez udziału publiczności. To pierwszy taki wypadek, chociaż wiele wskazuje na to, że to nie koniec takich decyzji.

Liga Mistrzów w tym sezonie jest niezwykle emocjonująca. Niestety, piłkarskie święto wszystkich kibiców w Europie może zostać przerwane przez epidemię koronawirusa, która coraz bardziej rozprzestrzenia się po Europie. Według oficjalnego komunikatu władz jedno z hitowych spotkań rozgrywek o Puchar Mistrzów odbędzie się bez udziału publiczności. To pierwszy taki przypadek w Europie.

Koniec sportu w Polsce coraz bliższy. Główny Inspektorat Sanitarny chce odwoływać imprezyKoniec sportu w Polsce coraz bliższy. Główny Inspektorat Sanitarny chce odwoływać imprezyCzytaj dalej

Liga Mistrzów bez widzów. Oficjalny komunikat władz

Kibice, którzy mogą być niepocieszeni z decyzji francuskich władz o niewpuszczaniu kibiców na stadiony, są miłośnicy Paris Saint Germain. Drużyna mistrzów Francji, która mierzy się w 1/8 finału z Borrusią Dortmund będzie musiała rozegrać spotkanie na Parc De Princes bez udziału swoich miłośników, którzy mogliby pomóc w odwróceniu wyniku. Przypomnijmy, że paryżanie przegrali pierwszy mecz z BVB 1:2

- Wprowadzając w życie środki bezpieczeństwa, które zostały ogłoszone przez radę obrony, naczelnik policji zadecydował, że mecz Paris Saint-Germain z Borussią Dortmund zostanie rozegrany bez udziału publiczności - przekazała za pośrednictwem Twittera paryska policja.

Narzeczona Artura Szpilki przerwała milczenie. Krytyczne słowa pod adresem Polski i Polaków (WIDEO)Narzeczona Artura Szpilki przerwała milczenie. Krytyczne słowa pod adresem Polski i Polaków (WIDEO)Czytaj dalej

Koronawirus coraz groźniejszy dla kibiców

Choroba COVID-19 staje się coraz groźniejsza dla miłośników piłki nożnej. W ostatnich tygodniach na jaw wyszło, że kibice Atalanty Bergamo i Valencii zarazili się w trakcie rozgrywek o Champions League na stadionie San Siro. Poszkodowany został także obywatel Chorwacji, który przybył do Włoch na to spotkanie.

To już kolejne spotkanie PSG bez udziału publiczności. W ostatniej kolejce Ligue 1 grali przy pustym stadionie z drużyną Strasbourga. Jak na razie, we Francji stwierdzono 1209 przypadków zakażenia wirusem i 19 zgonów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Duchowny odprawiał mszę, był zakażony. 500 wiernych za granicą na kwarantannie
  2. Ciało noworodka w sortowni śmieci, prokuratura szuka matki. Wzruszający pogrzeb z udziałem mieszkańców Płońska
  3. Artur Szpilka komentuje kontrowersyjne zwycięstwo. Absurdalna opinia pięściarza
  4. Reprezentant Polski kontuzjowany. Zszedł z murawy już w pierwszej połowie meczu
  5. Zbigniew Boniek zabrał głos ws. meczów kadry. Kibice zostaną wpuszczeni na stadion?
  6. Słowa ranią. Użył ich brat Magdy Gessler w kierunku siostry w najboleśniejszy sposób

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News