Liga Mistrzów Atalanta Valencia mecz odwołany
.
Autor Piotr Bernaciak - 19 Lutego 2020

Mecz Ligi Mistrzów zostanie odwołany? Piłkarze wściekli wobec gry w obecnych warunkach

Liga Mistrzów tradycyjnie odbywa się w środku tygodnia, choć dowiadujemy się, że tym razem mecz może zostać przeniesiony. Na sprawę zareagowali sami piłkarze, którzy nie mogli uwierzyć w to, co zastali na stadionie, na którym już dzisiaj odbyć ma się mecz 1/8 finału.

Liga Mistrzów przygotowała dziś dla nas kolejne dwa mecze 1/8 finału, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Dzisiaj przyjdzie nam obejrzeć spotkania zespołów, które nie mierzą się w tej fazie Champions League zbyt często, dlatego ich kibice z pewnością tłumnie pojawią się na stadionach. Pojawiły się jednak niepokojące informacje na temat jednego ze spotkań.

Jak zauważyli piłkarze jednej z drużyn, murawa na stadionie nie nadaje się do tego, by rozegrać na niej spotkanie piłkarskie. W tej sytuacji, jeżeli UEFA uważnie przyjrzy się sytuacji, możemy nawet dowiedzieć się o odwołaniu dzisiejszego meczu i przeniesieniu go na inny stadion w innym terminie. Takie rozwiązanie z pewnością doprowadziłoby do niemałej sensacji.

Łukasz Piszczek zapisał się w historii Borussii Dortmund. Dwa wybitne osiągnięcia PolakaŁukasz Piszczek zapisał się w historii Borussii Dortmund. Dwa wybitne osiągnięcia PolakaCzytaj dalej

Liga Mistrzów. Mecz zostanie odwołany?

Spotkanie Atalanty z Valencią to mecz dwóch drużyn, których obecność w 1/8 finału Champions League jest niemałą niespodzianką. Oba zespoły zaskoczyły kibiców, zapewniając sobie obecność wśród szesnastu najlepszych drużyn Europy, a ich bezpośrednie starcie oznacza, że do ćwierćfinału awansuje jedna z drużyn, która przyniesie nam ogromne zaskoczenie.

Dziś ma odbyć się mecz na San Siro, jednak wiemy, że jeśli do tego dojdzie, to spotkanie zacznie się w trudnych warunkach. Wszystko przez fatalny stan murawy na San Siro, na którym swoje mecze domowe w LM rozgrywa Atalanta. Stadion w Mediolanie jest wyjątkowo eksploatowany przez wiele spotkań Milanu i Interu w krótkim okresie. Starcie Atalanty z Valencią będzie piątym meczem na tym obiekcie w czasie jedenastu dni.

Polski sędzia w ogniu krytyki po meczu Ligi Mistrzów. Polski sędzia w ogniu krytyki po meczu Ligi Mistrzów. "Absolutna katastrofa"Czytaj dalej

Liga Mistrzów. UEFA może podjąć działania

Między innymi trener i kapitan Valencii mieli być zaskoczeni, a wręcz wściekli wobec tego, co zastali podczas wizyty na murawie San Siro na dzień przed meczem. Jak twierdzą, w pewnych miejscach na placu gry wcale nie ma trawy, przez co w grę może wkraść się element losowy. UEFA może podjąć nadzwyczajne środki i nawet odwołać spotkanie, jednak wzbudziłaby tym samym niemałą sensację na kilkanaście godizn przed początkiem meczu. Liga Mistrzów zostałaby wtedy zapewne rozegrana w zupełnie innym terminie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dostaniesz 23 tys. zł za przeprowadzkę do Włoch. Jest tylko jeden haczyk
  2. Kilka tygodni temu wybudowali plażę za 100 tys. Teraz zrównali ją z ziemią
  3. Kamil Stoch niesamowicie wściekły po oddaniu skoku w Kulm. Polak nie mógł wytrzymać, wszystko na oczach widzów (WIDEO)
  4. Łukasz Piszczek strzelił niezwykłą bramkę. Pękamy z dumy, wielki mecz Polaka (WIDEO)
  5. Arkadiusz Milik o krok od transferu z Napoli. Polak podjął już decyzję, wszystko jasne
  6. Jutro pod żadnym pozorem nie kupuj pączków. Ujawniono druzgocące informacje przed tłustym czwartkiem
  7. Polscy skoczkowie potraktowani nieludzko. Wszystko na kilkanaście godzin przed Pucharem Świata, co za upokorzenie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News