Liga Mistrzów
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 23 Kwietnia 2020

Bramkarz klubu z Ligi Mistrzów jest poważnie chory. Jego stan wciąż się nie poprawia

Liga Mistrzów to najbardziej prestiżowe rozgrywki piłkarskie w Europie. Jednak i one nie były w stanie wygrać z rozprzestrzeniającą się pandemią koronawirusa, więc rozgrywanie kolejnych spotkań wstrzymano. Jedną z rewelacji tej edycji jest włoska Atalanta Bergamo, której bramkarz ponad miesiąc temu zachorował na koronawirusa. Mimo upływu czasu jego stan się nie poprawia.

Liga Mistrzów musiała odwołać rozgrywanie kolejnych meczów, gdy okazało się, że zagrożenie epidemiczne związane z koronawirusem stale rośnie. Choroba dotknęła wielu piłkarzy, między innymi bramkarza rewelacyjnie spisującej się w tym sezonie Atalanty Bergamo. Stan zawodnika, mimo upływu czasu, wciąż nie uległ poprawie.

Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłośćTak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłośćCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Poznaliśmy termin powrotu futbolu w Polsce. W końcu są daty, najpierw mecze Pucharu Polski
  2. Polska firma produkuje materiał nieprzepuszczający wirusów. Stał się prawdziwym hitem


Liga MIstrzów . Bramkarz rewelacyjnie grającego klubu nie może zwalczyć koronawirusa

UEFA starała się jak najdłużej zachować pozory normalności i mimo wciąż rosnącego zagrożenia ze strony rozprzestrzeniającej się w zawrotnym tempie pandemii koronawirusa, organizowała kolejne spotkania Champions League. Mimo zastosowania szeregu środków bezpieczeństwa, jak choćby rozgrywanie meczów bez udziału publiczności, nie udało się uciec przed jak się okazało nieuniknionym. Wśród piłkarzy drużyn występujących w europejskich zmaganiach zaczęły pojawiać się przypadki zachorowań.

Jednym z takich piłkarzy, jest występujący na co dzień na pozycji bramkarza w Atalancie Bergamo Marco Sportiello. Golkiper objawienia tej edycji Ligi Mistrzów zachorował już ponad miesiąc temu, ale wciąż nie może uporać się z poważną infekcją.

Poznaliśmy szczegóły powrotu Ekstraklasy. W przepisach gry pojawią się zupełne nowościPoznaliśmy szczegóły powrotu Ekstraklasy. W przepisach gry pojawią się zupełne nowościCzytaj dalej


Zawodnik od ponad miesiąca jest zainfekowany, ale jego stan się nie poprawia

- Klub uzyskał informację o pozytywnym teście na koronawirusa u Marco Sportiello. U zawodnika nie ma żadnych objawów. Zastosowano zapobiegawczą kwarantannę - poinformowała 24 marca Atalanta Bergamo.

Test, który w organizmie Sportiello dał wynik pozytywny, wykonano dokładnie 20 marca, a więc już ponad miesiąc temu. Jak donosi dziennik "L'Eco di Bergamo", mimo upływu czasu, 27-letniemu zawodnikowi nie udało się wciąż zwalczyć choroby. Przeprowadzony ostatnio test co prawda dał wynik negatywny, ale standardowe w przypadku koronawirusa ponowne badanie, kolejny raz wskazało na obecność infekcji. Gdyby drugi test dał również wynik negatywny, bramkarza Atalanty uznano by za zdrowego. Teraz Sportiello czeka dalsza kwarantanna w jego domu. Na szczęście choroba przebiega u niego bezobjawowo.

Źródło: "L'Eco di Bergamo","L'Eco di Bergamo"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 12-latka musiała przejść przez koronawirusa ponad 100 km. Nie dała rady, nie żyje, przykra wiadomość ze świata
  2. Prezydent zaapelował do osób spłacających kredyty. Bardzo ważna sprawa, dotyczy wielu z nas
  3. Nagły zwrot ws. transferu Arkadiusza Milika. Przyszłość Polaka stała się bardzo niepewna
  4. Piękna lekkoatletka wpadła w kłopoty finansowe. Zatrudniła się przy robotach drogowych (FOTO)
  5. Nie żyje medalistka olimpijska. Śmierć przyszła nagle, świat sportu pogrążył się w żałobie
  6. Bill Gates powiedział ile zajmie nam powrót do normalności po pandemii. Czas liczy od dziś

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News