Liga Mistrzów Atalanta Valencia
Instagram - Atalanta
Autor Piotr Bernaciak - 25 Marca 2020

Mecz Ligi Mistrzów doprowadził do pandemii? "To nie przypadek"

Liga Mistrzów zakończyła póki co granie w połowie fazy 1/8 finału. Jeden z ekspertów przekazał fatalne wiadomości co do jednego z ostatnich spotkań. Kibice z pewnością nie mogą czuć optymizmu.

Liga Mistrzów zapowiadała się w tym sezonie pasjonująco po niesamowitych wyczynach Atalanty Bergamo w fazie grupowej oraz w 1/8 finału i wydawało się, że przyjdzie nam oglądać wiele innych ciekawych spotkań. Niestety, teraz wiemy już, że będzie bardzo trudno dograć ten sezon do końca w związku z panującą na całym świecie pandemią. Trudno określić, w jaki sposób rozgrywki miałyby zostać dokończone.

Teraz dowiadujemy się, że jedno z ostatnich spotkań przyniosło tragiczne skutki dla całego świata. Przekonuje o tym jeden z ekspertów zawodowo zajmujący się obecnie problemami wywołanymi przez pandemię. Wskazał on na ogromny problem, który został wywołany przez jedno konkretne spotkanie.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Nie żyje legenda hiszpańskiego futbolu. Odpowiadał za sukces wielu klubów
2. Cristiano Ronaldo nie zagra więcej w Juventusie? Nowe doniesienia portugalskich mediów

Nie żyje Andrzej Kot. Sport był dla niego całym życiem, przykra wiadomośćNie żyje Andrzej Kot. Sport był dla niego całym życiem, przykra wiadomośćCzytaj dalej

Liga Mistrzów. Mecz doprowadził do rozwoju pandemii

Starcie Atalanty z Valencią doprowadziło do ogromnych problemów. Wiadomo było, że wielu Włochów cierpi na koronawirusa, choć wówczas niewiele osób zajmowało się sprawą na poważnie. Mecz odbył się więc zgodnie z planem i z dziesiątkami tysięcy kibiców Atalanty na trybunach. Rozprzestrzenianie się wirusa w tych okolicznościach było wyjątkowo ułatwione.

Warto pamiętać również, że w dniu meczu na San Siro zawitali także kibice Valencii, którzy również zarazili się koronawirusem. Z tego powodu jeden z ekspertów będący członkiem WHO przyznaje wprost, że mecz przyczynił się do rozwoju pandemii.

Rewolucja w FC Barcelonie. Wielkie gwiazdy latem opuszczą klub, w grze znane nazwiskaRewolucja w FC Barcelonie. Wielkie gwiazdy latem opuszczą klub, w grze znane nazwiskaCzytaj dalej

Liga Mistrzów. Mecz Atalanta - Valencia okazał się gigantycznym problemem

- Ten mecz odegrał ważną rolę. Jedna trzecia mieszkańców Bergamo była na stadionie. To nie przypadek, że w tym mieście jest dziś najwięcej przypadków zakażeń, a osoby z Walencji przywiozły wirusa do Hiszpanii - mówi profesor Walter Ricciardi z WHO.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowe ograniczenia w Polsce. Premier ogłosił decyzję, sytuacja jest poważna
  2. Znany reżyser lekceważy zagrożenie koronawirusem? Kręci film w środku Warszawy
  3. Wiemy, dokąd trafi milion euro od Lewandowskich. Para zamknęła usta krytykom
  4. Kamil Stoch zakończy karierę już teraz? Michal Doleżal odpowiada na doniesienia
  5. Wielka radość w rodzinie Zbigniewa Bońka. Prezes PZPN pęka z dumy
  6. Asia pracująca w Biedronce nie zamierza dłużej milczeć. Treść jej ponurego listu trafiła do sieci

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News