Ligue 1 Monaco
Instagram - AS Monaco
Autor Piotr Bernaciak - 28 Grudnia 2019

Ligue 1. Kamil Glik będzie miał nowego trenera. Monaco dokonało ważnej zmiany

Ligue 1 wypromowało Leonardo Jardima, który miał okazję stać się jednym z trenerów ze światowej czołówki. Teraz jednak doszło do bardzo ważnych zmian, które bezpośrednio dotkną także Kamila Glika.

Ligue 1 w ostatnich latach kojarzyło się kibicom z niezłych występów AS Monaco, które potrafiło nawet przełamać dominację Paris Saint-Germain i zdobyć mistrzowski tytuł. Nikt nie spodziewał się wówczas, że piłkarze Leonardo Jardima zdołają pokonać uznanego rywala na tak długim dystansie, a tymczasem udało im się zajść dalej również w Champions League. Kamil Glik i jego koledzy zagrali wówczas w półfinale.

Teraz docierają do nas jednak informacje, że władze postanowiły po raz kolejny zrezygnować z usług uznanego szkoleniowca. Leonardo Jardim ma zostać niebawem po raz kolejny zwolniony z AS Monaco. Wielu kibiców twierdzi, że jest to wielka strata dla całej Ligue 1, która była po prostu przeznaczona dla Jardima, jednak włodarze uznali, że taki ruch jest koniecznością.

Reprezentacja Polski. Były kadrowicz ostro o Adamie Nawałce. Padły gorzkie słowa o poprzednim selekcjonerzeReprezentacja Polski. Były kadrowicz ostro o Adamie Nawałce. Padły gorzkie słowa o poprzednim selekcjonerzeCzytaj dalej

Ligue 1. Trener Kamila Glika zostanie zwolniony

Leonardo Jardim ma opuścić AS Monaco. Taką informację od dłuższego czasu podają francuscy dziennikarze, którzy twierdzą, że jest to efekt słabej postawy drużyny. Już jego pierwsze zwolnienie było spowodowane tym samym, jednak władze zauważyły, że szkoleniowiec nadal nie jest w stanie naprawić popełnionych przez siebie błędów, nawet podczas swojej drugiej kadencji.

Jego następcą ma zostać Robert Moreno, były szkoleniowiec reprezentacji Hiszpanii, z którą awansował na Euro 2020. Pomimo sukcesu musiał on jednak opuścić kadrę narodową w dość burzliwej atmosferze, a teraz przyjdzie mu objąć klub z Francji. Z pewnością czeka go trudne wyzwanie, znacznie trudniejsze, niż awans na wielki turniej z Hiszpanami.

Ligue 1. Kamil Glik będzie mieć nowego trenera

Póki co oficjalnie nie potwierdzono porozumienia z nowym szkoleniowcem, ale niemal na pewno dojdzie do tego w poniedziałek. To właśnie wtedy mamy oficjalnie poznać nazwisko szkoleniowca Kamila Glika, choć na dzisiaj wszystko wskazuje właśnie na to, że zostanie nim Robert Moreno.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Reprezentant Polski zmieni drużynę? Chce go znany klub, przenosiny możliwe już zimą
  2. Były gwiazdor Ekstraklasy po kilku miesiącach odszedł ze swojego nowego klubu. Wróci do Polski?
  3. Fatalne wiadomości dla Krzysztofa Piątka. Milan potwierdził wiadomość, na którą wszyscy czekali
  4. Cristiano Ronaldo opowiedział o finale Euro 2016. "Trochę się wstawiłem"
  5. Legendarny skoczek nie wystąpi na Turnieju Czterech Skoczni. Konkurs nie będzie już taki sam
  6. Współczujemy. Narzeczona Bartosza Kurka przekazała bardzo przykrą wiadomość
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News