Lionel Messi
Facebook Leo Messi
Autor Mateusz Dziubiński - 2 Września 2020

Lionel Messi dogadał się z nowym klubem. Absolutny rekord, takiego kontraktu nie miał nikt w historii

Lionel Messi jest coraz bliższy zmiany klubu. Argentyńczyk ma już dosyć chaosu panującego w FC Barcelonie i upokorzeń na boisku i po wielu latach chce zakończyć swoją przygodę w Katalonii. Media informują, że już dogadał się z nowym klubem w kwestii umowy indywidualnej. Na jej mocy może zarobić niesamowitą fortunę. Kwota, jaką gwiazdor miałby zarobić za kilka sezonów gry, po prostu nie mieści się w głowie. 

Lionel Messi może pobić kolejny rekord. Tym razem jednak nie chodzi o wyczyny na boisku a poza nim. Gwiazdor po zmianie klubu może podpisać lukratywny kontrakt, jakiego nie miał jeszcze żaden piłkarz w historii. Na Argentyńczyka czekają niewyobrażalne wręcz pieniądze.

Zmasowany atak na Adama Małysza. Polacy zarzucają mu hipokryzję i kłamstwoZmasowany atak na Adama Małysza. Polacy zarzucają mu hipokryzję i kłamstwoCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Prawda wyszła na jaw dopiero po rozpoczęciu roku. Nauczycielka zarażona koronawirusem
  2. Nie żyje polski mistrz świata. Był absolutną legendą swojej dyscypliny
  3. Od 2 września zakaz. Już jest rozporządzenie


Lionel Messi bliski opuszczenia Barcelony

Wraz z kolejnym dniem pojawiają się nowe doniesienia na temat transferu Lionela Messiego. Argentyńczyk kilka dni temu poinformował władze FC Barcelony, że zamierza odejść z klubu tego lata na mocy klauzuli zawartej w jego kontrakcie. “Duma Katalonii” jest jednak zdania, że czas na aktywowanie zapisu o możliwym odejściu, minął już kilka tygodni temu.

Messi jest jednak podobno nieugięty i twierdzi, że nie jest już piłkarzem Barcelony. Odbył się pierwszy trening drużyny prowadzony przez Ronalda Koemana, na którym zawodnik zwyczajnie się nie stawił. Do stolicy Katalonii ma przyjechać ojciec piłkarza, który jest jednocześnie jego agentem. Jorge Messi będzie namawiał podobno Barcelonę, by ta pozwoliła Lionelowi odejść z klubu polubownie.

Nie żyje trener reprezentacji. Wielka żałoba w kraju sąsiadów Polski, lekarze toczyli walkę o życie do samego końcaNie żyje trener reprezentacji. Wielka żałoba w kraju sąsiadów Polski, lekarze toczyli walkę o życie do samego końcaCzytaj dalej


Prawdziwa fortuna za podpis pod umową

“Daily Record” podał informację, że nawet sprzeciw Barcelony nie jest w stanie przeszkodzić Leo Messiemu w negocjacjach z nowym klubem. Zdaniem dziennikarzy jeden z najlepszych piłkarzy ostatnich lat osiągnął już nawet porozumienie w kwestii kontraktu indywidualnego z Manchesterem City. Na jego mocy Argentyńczyk może zarobić aż 700 milionów euro za pięć lat gry!

Messi miałby dołączyć do Manchesteru City i rozegrać tam trzy sezony, po czym przenieść się do New York City FC i tam występować przez kolejne dwa lata. FC Barcelona wciąz liczy jednak, że uda jej się namówić Messiego do pozostania. ESPN twierdzi, że przygotowano dla niego propozycję nowego kontraktu do 2023 roku, na mocy którego zarabiałby około 100 milionów euro rocznie.

Źródło: Sport.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Segregacja śmieci już nie na 5 a na 3 frakcje? Szykują się zmiany w gospodarce odpadami
  2. Jak potężny był huragan Laura? Odwrócił bieg rzeki w Teksasie
  3. Justyna Żyła pokazała, jak spędza czas z dziećmi. Co na to Piotr? (FOTO)
  4. Nie żyje polski mistrz świata. Był absolutną legendą swojej dyscypliny
  5. Arkadiusz Milik przyjechał na zgrupowanie luksusowym autem. Ten potwór waży 2,5 tony, cena zwala z nóg
  6. Wideo - Jak rozwalić dwa motocykle w ciągu kilku godzin? Ten mężczyzna udowadnia, że można

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News