Lionel Messi
LLUIS GENE/AFP/East News
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 24 Maja 2020

Lionel Messi padł ofiarą molestowania? Mężczyźni próbowali go rozebrać i łapali za krocze (WIDEO)

Lionel Messi był molestowany? Tak wynika z filmu, który po latach od pierwotnej publikacji w ostatnich dniach zaczęli przesyłać sobie internauci. Sceny z jednego z argentyńskich programów rozrywkowych budzą ogromne kontrowersje, a nawet pytania, czy podczas nagrania nie zostało naruszone prawo.

Wideo pochodzi z roku 2005, kiedy genialny Argentyńczyk miał 18 lat i dopiero pracował na swoją markę. Uchodzący wówczas za wielki talent piłkarz przyszedł do nadawanego przez telewizję Canal 9 programu "No hay 2 sin 3". Po latach zapewne żałuje swojej decyzji. Show był bowiem obsceniczny, a jego gospodarze postawili młodego zawodnika w co najmniej niezręcznej sytuacji.

Kolega z reprezentacji zdradził sekret Roberta Lewandowskiego. Ujawnił nawet najdrobniejsze szczegółyKolega z reprezentacji zdradził sekret Roberta Lewandowskiego. Ujawnił nawet najdrobniejsze szczegółyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Piotr Żyła podjął decyzję w sprawie końca kariery. Padły słowa, na które czekali wszyscy Polacy, podał datę
  2. Wideo-Dantejskie sceny na skrzyżowaniu. 18-latek bez uprawnień spowodował tragiczny karambol

Lionel Messi molestowany? Sprawa wraca po latach

Do kwestii rzekomego molestowania po latach wrócili dziennikarze hiszpańskiego dziennika "Marca". Młody Messi dał się namówić na przedziwne pomysły prowadzących audycję, którzy występowali w osobliwych przebraniach z doklejonymi wąsami. Po 15 latach hiszpańscy dziennikarze nie mają wątpliwości, że ich zachowania można śmiało określać mianem molestowania.

Postępowanie mężczyzn miało wyraźny podtekst seksualny. Podczas pozornie niewinnych "zabaw" próbowali rozebrać Messiego, całowali go, a nawet usiłowali złapać go za genitalia. Zdezorientowany Argentyńczyk wprawdzie brał udział w dziwacznych zabawach, ale nie sprawiał wrażenia zachwyconego kolejnymi pomysłami prowadzących.

Córeczka kibicuje Robertowi Lewandowskiemu. Rozczulające zdjęcie nowo narodzonej dziewczynki (FOTO)Córeczka kibicuje Robertowi Lewandowskiemu. Rozczulające zdjęcie nowo narodzonej dziewczynki (FOTO)Czytaj dalej

Obyczaje się zmieniły?

O ile 15 lat temu nikt nie pomyślałby, aby pozwać prowadzących za molestowanie, a ich zachowanie najwyżej nazwałby głupim i niedojrzałym, o tyle teraz sprawa ma diametralnie inny kontekst. Molestowanie seksualne stało się jednym z istotnych tematów w debacie publicznej na całym świecie, a jego ofiary coraz śmielej zabierają głos i występują przeciwko swoim oprawcom.

Jak po latach do całego incydentu odnosi się sam Messi? Tego nie wiemy, ale z pewnością wolałby nie wracać do tej sytuacji. Poniżej publikujemy nagranie z programu "No hay 2 sin 3". Występ legendy Barcelony zaczyna się ok. 6 minuty filmu.

Lionel Messi en No hay 2 sin 3 - Hombres de campo

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka porażka Zakopanego. Najnowsza wiadomość nie pozostawia złudzeń
  2. Poważny wypadek na drodze do Gdańska. Ranne dzieci, droga zablokowana
  3. Z ostatniej chwili. Legendarny gracz zakażony koronawirusem. Przebywa w szpitalu
  4. Erling Haaland już niebawem opuści Bundesligę? Real Madryt coraz odważniej pyta o norweskiego gwiazdora
  5. Prezes Legii potwierdza. Michał Karbownik odejdzie. Będzie nowym rekordzistą Ekstraklasy
  6. Niepokojące wieści z USA. Administracja Donalda Trumpa rozważa testy broni nuklearnej, pierwszy raz od 28 lat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News